Wpis z mikrobloga

Ciekawe, jak sie to rozwinie... Na razie wyswietlenia swietne, ale jak dlugo to potrwa?
Plany sa bardzo ambitne i chociaz dla wielu osob Stanowski jest teraz Midasem, to trzeba jednak przypomniec, ze nie wszystko mu szlo tak, jak planowal.
Pamietam otwarcie Radia i ogolnie atmosfera byla bardzo podobna. Radio mialo byc hitem, a skonczylo sie zamknieciem.
Kojarzę też akcje KTS Weszlo. Super, ze poszly jak swieze buleczki, tylko zastanawiam sie, czy akcjonariusze ponownie by je kupili
Ogladalem też odcinek o KTS Weszlo. Mialy byc 2 spokojne awanse w 2 lata. W 1 roku rzeczywiscie totalna deklasacja. A teraz o drugi awans juz tak latwo nie bedzie (na polmetku KTS 5. miejsce, do lidera traci 6 oczek, wchodzi tylko jedna druzyna
Wiadome, wywiady z Prezydentem zawsze sie beda dobrze klikac, ale nie sadze, aby takie materialy z Raczkiem utrzymały ogladalnosc na takim poziomie

#kanalsportowy #kanalzero #stanowski #weszlo
  • 8
  • Odpowiedz
@kris-90: Też mam podobne zdanie. Ten format odcinków jest wg mnie za bardzo telewizyjny, nie YouTubowy, mało montażu, "gadające głowy", mało oryginalności - na dłuższą metę ludzie tego nie będą oglądać, chyba że jakieś ploteczki, jak ta o Janoszek...
  • Odpowiedz
  • 0
@W01and: w ogole te materialy sa mega dlugie. Mlodziezy przyzwyczajonej do krotkich tik-tokow to nie przekona. Z kolei dorosli majacy o wiele mniej wolnego czasu wybiora jakis jeden, 2 materialy w stylu wlasnie plotkio Janoszek.
Byc moze to bedzie na zasadzie, ze otwieramy multum projektow, zobaczymy za pol roku, co ma dobre wyswietlenia, to zostawimy, a resztą zamykamy.
Bo oni chyba mają zamiar naprawde sporo tych programow robic, jak ma byc
  • Odpowiedz
@kris-90: Żaden biznes nie idzie dobrze wiecznie. Celem biznesmena uzależnionego od adrenaliny związanej z nowymi wyzwaniami, przedsięwzięciami jest zjednanie sobie ludzi którzy będą realizować jego ambicje oraz wyczuwanie odpowiedniego momentu kiedy dany biznes dochodzi do ściany aby go odsprzedać lub zacząć redukować koszty powoli go wygaszając.
  • Odpowiedz
  • 0
@miki4ever: sprawdziłem to, bo myślałem że się machnnalem, ale Stanowski planował awans do 4 i 3 ligi w 2 sezony :) Czyli z tym drugim może być problem
  • Odpowiedz
@kris-90 najpierw mieli awans do A klasy, później do V ligi i teraz do IV. Wątpię, żeby mówił tak o awansie do 3, bo w sytuacji jak teraz, gdzie ma rezerwy Wisły, to taki awans jest prawie nierealny.
  • Odpowiedz