Wpis z mikrobloga

@Person96: "Z tego co patrzyłem to przelewy natychmiastowe są do kwoty 3tyś zł :/" - bzdura, w Aliorze wielokrotnie robilem przelewy ekspres elixir na 20-30k. limit to chyba 100k/dzien. Pewnie zalezy od banku i limit maksymalny tez zalezy od banku.
  • Odpowiedz
  • 0
@cage20: raczej to za mało na zapłacenie za średniej klasy samochód ( ͡º ͜ʖ͡º)
A jak wygląda płatność w salonie, przelewu dokonuje się w momencie podpisania umowy kupna czy dostaje się na przelew kilka dni?
  • Odpowiedz
@Person96: zadzwon na infolinie banku i dowiedz sie co i jak.
Przelewy ekspresowe sa aktualnie najlepszym sposobem na zakup za wieksza kase, bo wyplacenie z banku np 30 tys to jest dramat, trzeba sie wczesniej umawiac, nie kazdy oddzial ci to zrealizuje itd. Z bankomatu tez sa pewnie limity wyplat rzedu 2 tys i wez sie #!$%@? 15x, o ile nie ma limitu dziennego.

Jesli faktycznie bp ma limit do 3000zl,
  • Odpowiedz
Z bankomatu tez sa pewnie limity wyplat rzedu 2 tys i wez sie #!$%@? 15x, o ile nie ma limitu dziennego.


@PurpleHaze: W bankomatach będących własnością danego banku, czyli najczęściej w oddziale, masz bodajże 5k na kartę i 5k na blik, więc dziennie możesz wypłacić 10k. I tak ostatnio zrobiłem.
  • Odpowiedz
@Person96: jak sprzedawałem auto w sierpniu to gość mi puścił przelew Sorbnet. Kasa była w 15 minut koncie.
Problem tylko taki, że nie każdy bank obsługuje i Sorbnet działa tylko w dni robocze do godziny 17.
Ale na pewno jest wygodniejszy niż eliksir ze śmiesznymi limitami.
  • Odpowiedz