Wpis z mikrobloga

@oxoxo: Za granie ze spolszczeniem w europkę, to sam bym do tej koalicji dołączył. xD
Cofnij się do save'a, w którym jeszcze nie wypowiedzieli wojny i spróbuj taki myk: zatrudnij na raz najemników w opór. Koalicja może się wtedy rozwiązać jeśli skokowo podniesiesz swój potencjał militarny.
  • Odpowiedz
  • 0
@Drmscape2: Też miałem to w głowie, jutro spróbuję. Ale nie sądzę, że to zadziała, bo oni mają 4 miliony armii vs moje obecne 300k, gdzie myślę, że do 1 mln bym dobił.
To mój 3 poważny save także jak na razie po polsku, później zmienię. Nie wiedziałem też, że państwa z koalicji mogą same z siebie zaatakować cel, myślałem, że tylko w ramach obrony działają
  • Odpowiedz
@oxoxo: No generalnie to najlepiej koalicjom jest zapobiegać. Poczytaj jakie są warunki powstania koalicji i jak ograniczać AE. Potem jak nabierzesz wprawy w ograniczaniu AE, to kolejnym konceptem będzie żonglowanie rozejmami. Czyli możesz nabijać AE, ale w taki sposób, żeby w jednym momencie nie były spełnione warunki utworzenia się koalicji.
1m vs 4m rzepą jeszcze dla sportu możesz próbować walczyć, AI jest durne.
  • Odpowiedz
@oxoxo: Wogole szok ze dopusciles do takiej koalicji to jest dla mnie szok ale nie umniejszajac pierwsza rzecz jacys sojusznicy zeby zmniejszyc power poprawa stosunkow i szybko nastepna technologie militarna tylko tyle w kwesti obrony przed koalicja moge poradzic
  • Odpowiedz
@oxoxo: grasz w najnowsza wersje? Jesli nie, to zacznij od nowa, takie granice na chillu w 50 lat ogarniesz xd I masz złą kompozycje armii jak na ten rok, zdecydowanie za mało artylerii.
  • Odpowiedz
  • 0
mmm 2,5mln armii wyszlo z koalicji. Poprawiłem z nimi stosunki i mocno rozbudowałem armię. Tyle dobrze, że od początku gry miałem z nimi sojusz, trwał do momentu wybuchu rewolucji, dlatego tak szybko mi odpuścili.
oxoxo - mmm 2,5mln armii wyszlo z koalicji. Poprawiłem z nimi stosunki i mocno rozbud...

źródło: 1

Pobierz
  • Odpowiedz