Wpis z mikrobloga

Ale kisnę z wykopków jak srają się, że zaprosili Prezydenta RP. :D Nie powinni, bo to hurr durr PISOWIEC. hahaha wykopki to jednak debile. Ładnie tam ich Stanowski rucha. Bardzo dobrze, że stara się wrócić normalność i nie ulega presji bezkrytycznym zwierzątkom ryżego, którzy najchętniej ludziom o innych poglądach niż wiernopoddańcze wielbienie wodza #tusk odebraliby prawo głosu. Ha tfu na takich ultrasów.

#kanalzero
  • 15
@ShinpuTokubetsu w tej aktualnej chwili, dla nowego kanału który jest zorganizowany z ogromnym nakładem środków. Zapraszanie prezydentami hobbysty i wywiad z nim to odważne posunięcie xd zrobisz miękki materiał wyjdziesz na tego co jest za pisem. Będziesz zadawał konkretne, istotne pytania -nie dostaniesz autoryzacji. Wyemitują to na co im sztab prezydenta pozwoli czyli coś co pewnie będzie do dupy. Należy pamiętać, że jest to internet. Odwalą gowniany materiał, rozejdzie się echem, wszystko
@ShinpuTokubetsu Obawiam się że nie za bardzo rozumiesz temat w którym się wypowiadasz. Otóż ludzie nie przywalają się do Stanowskiego że jest pisowcem od dzisiaj. Jego powiązania z pisem są znacznie starsze. To że do współtworzenia kanału zaprosił pisowca Mazurka, oraz że postanowił właśnie jemu przydzielić misję przeprowadzenia wywiadu z Dudą, to tylko wisienka na torcie
@vipcypr8: Rozumiem bardzo dobrze, interesuje się mediami pewnie dłużej niż ty żyjesz na świecie i dla mnie to jest po prostu śmieszne. Osobiście jestem zdecydowanie ponad te plemienne wojenki "pis-po". Patrzę na świat oczywiście subiektywnie, ale staram się go oceniać takim jakim jest. Nie przesądzam, że coś jest z gruntu złe, bo "pisowskie" albo "powskie". I cieszę się jednocześnie, że są dziennikarze, którzy potrafią niekiedy również zachować pewną rozwagę w tym
@ShinpuTokubetsu Twoim zarzutem w tym wpisie było iż wykopki uważają że skoro Stanowski chce zrobić wywiad z Dudą, to znaczy że pisowiec. Ja ci tylko odpowiedziałem że wykopki nie koniecznie wnioskują tylko i wyłącznie na zasadzie tego przypadku.

Dlatego tym bardziej nie rozumiem dlaczego musiałeś się odwoływać do autorytetu wieku aby się pochwalić racjonalnością myślenia.