Wpis z mikrobloga

Chce założyć swoją pierwszą stronę internetową. Chciałbym prowadzić coś w rodzaju bloga. Pisać o swoim życiu, przemyśleniach, komentować bieżące wydarzenia. Od czego zacząć? Gdzie najlepiej taką stronę zakładać /za pośrednictwem czego?
2 istotne pytanie: czy da się to jakoś monetyzować? Czy przy odpowiednim ruchu na stornie będę mógł zarabiać z reklam jak te #spidersweb czy inne stormy internetowe? Jak tak to jak i od czego zacząć?

3. Miałem też pomysł na typową stronę do zarabiania. Prosta strona typu kwejk, czy jbzd gdzie wrzucałne byłyby zdjęcia z dziewczynami. Zadbał bym o #seo i promocje i chciał zarabiać na #adsense oraz na reklamach (poleceniach?) portali randkowych typu erodate.pl i inne (podobno da się na tym zarobić). Czy ktoś coś o tym wie?

#wlasnadzialalnosc #stronainternetowa #www #blog #blogosfera #pierwszastrona
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@tr488u3984fkmv Twitter oczywiście do promocji (mam) jednak ciężko u mnie z kasą i myślę nad tym żeby zacząć tworzyć coś co mógłbym już od początku monetyzować w jakiś sposób. Twitter może być elementem promocji, ale nawet mając 10 followers ów i zasięgi, buduję tylko markę osobista, a nie dochód pasywny.
  • Odpowiedz
  • 0
@elperson o, ciekawy tag. Czyli co, kupuje hosting o określonej przepustowości i w wrodoressie bezproblemowo krok po kroku jak z klocków tworzę taką "stronkę" i mogę na nią wrzucić #adsense i zarabiać na wyświetleniach? Ktoś orientuje się też jakie to mogą być zarobki?
  • Odpowiedz
bezproblemowo krok po kroku


@FrankUnderwood: tak jest kierowniku, bez trudu znajdziesz setki poradników co i jak. Zarobki były i pewnie nadal są mocno związane z tematyką, najlepiej wychodziły treści/ witryny finansowo pożyczkowe - tyle że dawno sie w tym nie grzebałem. Stawki z portali randkowych sprawdz na mylead
  • Odpowiedz
Monetyzacja nastąpi po roku albo 2 latach - zalezy jak często i gęsto będziesz pisać i o czym oraz jak będziesz dbac o pormocję czyli o SEłO. To tak nie działa, że usiądziesz napiszesz i zarabiasz. Kwestia jeszcze branży/niszy.
  • Odpowiedz