Wpis z mikrobloga

Czy ktoś jeszcze pamięta o #wykopaka ? xD

No to #samolociara pochwali się swoją paczką - dostałam ją tydzień temu (przepraszam Mirkołaju za zwłokę!). Fantastyczny prezent otrzymałam od wolontariusza @kowcio11 , który spisał się na medal, a list z uśmiechem na twarzy przeczytałam (ʘʘ)

No to czas na #pokapake !

W uroczym pudełeczku w różyczki :3 znalazły się przede wszystkim KOKOSOWE wszelakie słodycze, które ekspresowo pałaszuję! Poza słodyczami, w pudełku znalazły się także:
1) Książka autorstwa Rory'ego Sutherlanda - zaczęłam czytać, baaaardzo ciekawa lektura!
2) Model Airfix z moim ukochanym Red Arrows ( ʖ̯)
3) Model samolociku braci Wright - to będzie fun!
4) Słodki, mały samolocik dla mojej córci :3
5) Przewodnik i mapę Barcelony (w końcu będę musiała się tam wybrać!)
6) Urocze zakładki indeksujące
7) Szafran :D

Dziękuję Ci z całego serducha Miruniu! <3 Życzę każdemu takiego Mirkołaja na wykopakę ^^
Ag90 - Czy ktoś jeszcze pamięta o #wykopaka ? xD

No to #samolociara pochwali się swo...

źródło: wykopaka

Pobierz
  • 3
To się bardzo Cieszę a do tego nawet doszło :D Nie pamiętam czy przepis dodałem - karkówka w kawałkach do brytfanny, zalać delikatnym piwkiem (żeby nie zabić aromatu i smaku szafranu) i wsypać szafran:). 4 h w piekarniku na 150 :) Była frajda wypełniając dokumenty nadawcze apropo kontrabandy, trzeba było wpisać ilość słodyczy czyli każdy cukierek policzyć osobno :D :D Z dziewczyną na poczcie poszło trochę szydery :)
Pozdro i powodzenia w