Wpis z mikrobloga

@Mneo: aktualnie testuje chinczyka od vip365.store, wczesniej testowalem przez 2 miesiace tv.team i jezeli chodzi o stabilnosc to w ciagu dwoch miesiecy tylko raz cos nie dzialalo, ale jak nie dzialalo to prawie caly dzien
  • Odpowiedz
korzystałem z tv.team, jak potrzebujesz bogatej oferty kanałów to nic z tego, brakuje nawet części kanałów z naziemnej


@Czlowiek_Ludzki: oficjalnie maja 175 kanalow czyli bez szalu a teraz od miesiaca nie dziala z tego ok 40 xD Naprawiac tego chyba nie zamierzaja a o refundzie zapomnij.
  • Odpowiedz
@Programista500plus nie działało z 40 kanałów. Juz większość wróciła i te które nie działają to FILMAX,docubox, Antena, BOLLYWOOD, a reszta to kanały muzyczne i bajki dla dzieci... I może jest ich z 15 w sumie które nie działają :)
  • Odpowiedz
@Mneo tak mają kanały UK. Tylko musisz osobno pakiety kupować. Np na Polskę osobno. Osobno na UK. Osobno na Rosję itd. Ale dostajesz to w jednej liście :) tylko po prostu pod twoja lista będziesz miał odblokowywywane różne pakiety które wykupisz
  • Odpowiedz
@Nekrotyl: Na poczatku to nie dzialalo ponad 60. No i czesc wrocila w gorszej jakosci, juz nie sa fhd. Teraz dalej nie dziala ponad 30 i to tylko w liscie PL, ale ja widze, ze tu lubia ludzie placic za cos czego nie dostaja xD Zamiast ich cisnac o znizke albo pytac kiedy naprawia na czacie to #!$%@?.

I może jest ich z 15 w sumie które nie działają :)


@
  • Odpowiedz
@Programista500plus właśnie policzyłem. U mnie nie działa 17 kanałów (który żaden mnie nie interesuje). Zniżkę za piracenie prosić i jeszcze przy takiej śmiesznej cenie za taką ilość kanałów? :D jakby to kosztowało 50zl na miesiąc to można jeszcze prosić. A niecałe 10zl miesięcznie to ile tej zniżki? 50 gr? :)

Co do gorszej jakości... Nie działały kanały BBC. Czy na przykład StudioMed. Czy polsat vissat (nadal jeden nie działa z nich) wcześniej
  • Odpowiedz
właśnie policzyłem. U mnie nie działa 17 kanałów


@Nekrotyl: ale nikogo nie interesuje, ze ty masz pocieta liste i w niej brakuje 17 kanalow. W calej brakuje wiecej. No chyba, ze masz problemy z liczeniem¯\(ツ)/¯

Zniżkę za piracenie prosić i jeszcze przy takiej śmiesznej cenie za taką ilość kanałów?


@Nekrotyl: tyle warte opinie wykopkow w temacie iptv. Tych kanalow, ktore nie dzialaja to on nie oglada wiec jest spoko xD
Programista500plus - >właśnie policzyłem. U mnie nie działa 17 kanałów

@Nekrotyl: al...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-01 202451333

Pobierz
  • Odpowiedz