Wpis z mikrobloga

Tak #!$%@? wywalcie auta z miasta i przesiadamy się na tą wspaniałą komunikację w wojewódzkim.
Dzisiaj wyszedłem wcześniej i chciałem pojechać wcześniejszym by do pracy zdazyc. No więc #!$%@? stoję i marznę czekaj 23 minutę na autobus.
Jak ktoś mówi że zbiorkom działa i jest lepszy od auta to jest masochista.

W Polsce zbiorkom jedynie w Wawiedziala, w wojewódzkich ssie palę a w powiatowych nie istnieje.
#gorzkiezale ##!$%@? #polska
  • 7
@niebadzogrem: A idź pan z tym całym zbiorkomem nawet nie powiem gdzie. Wiele, wiele lat korzystałem i w końcu dałem sobie spokój. Wolę stać w korkach, płacić więcej za paliwo i utrzymanie auta i szukać parkingów niż turlać się tymi siedliskami śmierdzących żuli, zasyfionych siedzeń, ogrzewania ustawionego od czapy, #!$%@? rozkładów jazdy, niepasujących tras (gdzie i tak potem trzeba dymać 2km z buta) i zerowej punktualności.
W Polsce zbiorkom jedynie w Wawiedziala, w wojewódzkich ssie palę a w powiatowych nie istnieje.


@niebadzogrem: taka prawda, ale zrobić dobry zbiorkom to potrzeba dużo środków i roboty... a zrobić na złość kierowcom to prawie jak za darmo... ba nawet zarobisz jak dasz "opłaty za wjazd"... oni nawet nie próbują zachęty marchewką, tylko od razu przechodzą do kija
@zakamuflowany_fetyszysta: bo ludzie pamietaja tylko jak cos poszlo nie tak. A nie pamietaja, jak 999/1000 razy nic sie nie stalo i dojechalo sie na czas. Polecam rower, jako glowny srodek transportu w miescie im nas bedzie wiecej, tym lepsza infrastrukture dostaniemy.