Wpis z mikrobloga

@LuckyStrike: jak w Chinach wygląda ładowanie samochodów? Bo nie widziałem szczerze mówiąc za bardzo ładowarek odkrytych na ziemi jak w Polsce - zakładam że są w garażach podziemnych, w galerii np, w blokach? jak cenowo to wygląda taka atrakcja?
@LuckyStrike: czy ja dobrze rozumiem że podbijasz sobie ego tym że siedzisz w Chinach i wydaje ci się że jesteś lepszy od nas tu w Polsce? Przecież to śmieszne.. dorośli ludzie rąk nie robią, mentalnie jesteś dzieciakiem
@LuckyStrike: liczenie z dupy, ja mam auto w LPG i koszt przejazdu u mnie 100km to 8,6*2,85 czyli 24,5 ale to nie jest prawdziwy koszt. Prawdziwy koszt to paliwo + opłaty wszystkie i wychodzi mi 1zł za km łącznie z zakupem auta, ofc jakbym sprzedał auto to mógłbym podsumować po całości i odjąć cenę sprzedaży tylko im dłużej mam samochód to tym mniejszy to jest koszt. To oczywiście się nie sprawdzi
@kwaz1: 24.5 zł za 100 km? czyli 10500 kilometrów to koszt 2520 złotych....... chłopie za za tą odległość zapłaciłem 695 zł xD
a co do prawdziwego kosztu, amortyzacji itd to zależy jakie auto i do czego jest wykorzystywane, czy zarabia na sobie czy jest tylko kosztem itd.