Wpis z mikrobloga

Szukam jakiegoś tabletu do 2000 zł głównie do rysowania i oglądania filmów w pracy. Lubię podróżować i rysować czillując sobie gdzieś w hotelu, na plaży czy w restauracji przy kawce. Co polecacie do tej kwoty? Myślałem o iPadzie 9th 10.2, ale boję się, że będzie za słaby i straci niedługo wsparcie. Może lenovo p12, albo coś od samsunga? Projektuje głównie koszulki na amazona, ale to nie jest główne źródło dochodu, więc robie to w czasie wolnym. Dodam jeszcze, że korzystam z iphone i applewatcha, więc system ios jest mi lepiej znany niż android. Dlatego pytanie czy iść w coś z androidem lub windowsem czy lepiej dla ułatwienia pracy i wygody kupić iPada? #pytanie #kiciochpyta #apple #samsung #lenovo #rysowanie #amazon #photoshop #adobe #procreate
  • 4
@JavierDaY ipad to najlepszy tablet w tym przedziale cenowym, jeśli myślisz, że taki samsung będzie lepszy wydajnosciowo od ipada to muszę Cię zmartwić ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tak nie będzie, prędzej android zacznie się wieszać i będziesz chciał #!$%@? tablet do kosza niż ipad 9 straci wsparcie
@JavierDaY: mi się udało dorwać pół roku temu na allegro nówkę 10tkę za 1700 zł, wtedy w sklepie stały po 2899 zł. Teraz bodajże są po 2300. Polecam 10. Lecz gdybyśmy chciał taniej to chyba lepiej używkę Air 4-, te same sprzęty, jedynie co to Air 4 wspiera Apple Pencil 2, i ma lepsze szkło na wyświetlaczu( kurcze nie pamiętam dokładnie )co wpływa na feeling pisania pencilem.