Wpis z mikrobloga

Niepopularna opinia: Woszczek to taki sam atencyjny e-szon, który omamił internautow swoją niby elokwencją, a tak naprawdę to jest przeciętnie inteligentna tylko w kontraście z influimbecylami wypada wybitnie, co umówmy się wcale nie jest trudne, ten sam case z Kaniowskim, po prostu na tle jednostek z freaków wypadają dobrze. #famemma
Szaka_laka - Niepopularna opinia: Woszczek to taki sam atencyjny e-szon, który omamił...

źródło: szapgata

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • 8
@Jrv20: Pojawiały się komentarze gdzie własnie była wychwalana że łona taka mondra i skromna ( ͡° ͜ʖ ͡°) A ten uśmiech to fakt, specyficzny, zęby krótsze od dziąseł dziwnie wyglądają. Ale tutaj nie #!$%@? się do wyglądu, a podwójnych standardów
  • Odpowiedz
@Szaka_laka: nie aż tak. Nie ma ofa, i prywatnie chyba jest modelka dechatlonu. Pisałem juz że lepsze to niż ta ex baxtona czy inne wynalazki. Samo szczucie cycem to nie #!$%@? chlopaki, jak lubi bardziej pokazywać swoje wdzięki to why not. Nie zarabia kwitu tylko na szczuciu cycem
  • Odpowiedz
  • 4
@Itjow16: nie bezpośrednio, ale w ten sposób świadomie buduje swoje zasięgi, a im większe, tym większe może mieć stawki jako influ. I to nie jest zwykle pokazywanie wdzięków, tylko w ostentacyjny sposób wypina się tyłkiem do obiektywu jak kotka w trakcie rui, jaka normalna szanująca się dziewczyna (za jaką się sama uważa) nosi spódniczki w ten sposób? Ale jak widać u niektorych to swąd cipy jest gorszy od bólu zęba.
  • Odpowiedz
@Szaka_laka: ja nie w temacie bo w dupie mam to wszystko ale skojarzyłem twarz tej dziewczyny bo jakiś czas temu wyskoczyła mi reklama dekatlonu z jej udziałem (i wówczas też sprawdziłem kim jest bo wydawała się znajoma).
#!$%@? na siłę z waszej strony bo kobita godna podziwu. Ćwiczy, dba o siebie, jest bdb zbudowana, nagrywała jakieś rozmowy, wywiady, uprawia sporty, skończyła agh i szkołę muzyczną, gra na jakiejś wiolonczeli czy
  • Odpowiedz