Wpis z mikrobloga

@ReeceWithouterpoon: to ja może już powinienem do okulisty ;) od tv jestem jakieś 3-3,5 metra. I to nie jest tak, że nie ma różnicy, ale dla mnie jest akceptowalna, i tak zbyt wiele zainwestowałem w komp, który odpalam raz na kilka miesięcy ;) a mój tv to też stary jest, pewnie z 5 lat ma
  • Odpowiedz
  • 0
@ReeceWithouterpoon: nie mam niestety jak zamontować tv nad biurkiem a i za blisko bym siedział… ogarnie się na padzie gierki? :) w sumie jakieś rozwiązanie jest, lepsza grafa i może 4k pociągnie 3080ti?
  • Odpowiedz
@Evzen_Huml: dla mnie różnica jest spora, 55 OLED mam i siedzę 2-5 metrów od niego, wzrok sokoli, dopiero z 5m różnicę 4k vs 1440p są małe.
@xeacaex długi kabel HDMI i ciąg do tv.
Pad od 8bitdo z dokiem i donglem 2.4ghz (zawsze możesz na przedłużce USB go dać).
Grafa albo 3090 albo 6900xt i będziesz mieć spokój na kilka lat w 4k.
3080 i 3080ti mają ramu na styk a
  • Odpowiedz
@xeacaex: 2k na 32 calach to nieporozumienie xD W tym budzecie PS5 na oledzie bedzie wygladal oblednie, zeby ogarnac dobry monitor i karte co to ogarnie wydasz z 4x tyle
  • Odpowiedz
  • 0
@bonus: wybacz, ale nie rozumiem aluzji - czyli 2k na 32 calach to za mało?

PS5 450 funtów, 3090 jak polecali wyżej 650 więc jakoś tragicznej różnicy nie ma. A mógłbym wtedy tak jak mówią podłączyć sobie do telewizora i pykać na padzie. Wydaje mi się, że to dość dobry kompromis i grywalność na padzie na PC będzie podobna do PC? Wybacz, nie siedziałem w gamingu dobrych parę lat dlatego pytam
  • Odpowiedz
@xeacaex: 2k na 32 calcach bedzie rozmazane, jak grałem 2k na 27 calach to już było słabo, jak nie wierzysz to idź do jakiegokolwiek media ekspert czy coś i poszukaj monitora.

Imho do sensownego grania w 4k warto jeszcze kupić jakiś monitor za 2000zł~ + karta 3090 za 3000zł to chyba używka xd
  • Odpowiedz
  • 0
@bonus: uzywka z ebaya, idzie jeszcze trafic z roczna gwarancja:) nie no na monitor nie bede tyle hajsu przepierdzielal jak mam oledzika :D
  • Odpowiedz
@xeacaex: powinno śmigać ładnie :P tylko pewnie przepinanie kabla wkurzajace, pamietaj zeby podpiac dobry HDMI ktory obsluguje 4k w wiecej niz 60hz
  • Odpowiedz