Wpis z mikrobloga

Boxdel teraz zgrywa gangusa i że ma znajomości, a jak przyjechali na mazowiecką patusy i gangusy z jakichś Marek czy innych Legionówów bo szukali Goli (xD) to Boxdel się chował po klubach.

Ale ty jesteś silny Michał wow i te 20 cm to prawda?

Gość dosłownie kilka dni po tym jak cała Polska dowiedziała się jak słabe ma ego - dorzuca jeszcze więcej węgla do ognia xDD "Taki jestem silny eksperty i uczone mówio, że to nienormalne, że ja tyle wytrzymuje"

mały człowiek który nigdy się nie nauczy na swoich błędach.
#famemma
Jrv20 - Boxdel teraz zgrywa gangusa i że ma znajomości, a jak przyjechali na mazowiec...

źródło: zeeebooo

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Jrv20: nie mogę się doczekać programu i konfy z don kasjo, chyba jeszcze bardziej, niż murana z najmanicą, bo tam będzie raczej przekrzykiwanie.
bombel wszedł sobie na bombę, zapłacił komu trzeba, pocierpiał trochę przez jakieś dwa tygodnie i myśli, że jest niezniszczalny. Nie spotkały go żadne konsekwencje, większość osób go klepie po plecach. Podczas sparingu udało mu się wygrać z xayoo, i się jeszcze bardziej napompował, ale przecież xayoo to jest
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: boxdel to traktuje tak że kasjo może
I robi to ,czyli jedzie po baxtonienilemwejdzie. Dlaczego? A to zaraz ci powiem. Na walce
Też baxton dostanie na dziurę i nie będzie to wstyd dla niego tak samo twardo przyjmuje pociski od kasja słowne bez mrugnięcia okiem.
Słuchajcie
To jest plan baxtona. Niech go teraz cisną jadą jak bura suke najlepiej to baxton by chciał żeby najlepiej żeby pogubić w oktagonie i
  • Odpowiedz
@Lenkasrenka golas flexowal się z klamką na jakiś zdjęciach i woził się po okolicy udając mafioza chłopaki chcieli z nim pogadać, kilka dni później przysłał im po rolexie w ramach przeprosin. Boxdel też był w to zamieszany.
  • Odpowiedz
  • 0
@Lenkasrenka: @Arbuz29 Była o tym mowa kiedyś w podkaście tylko to było z rok temu i już nie pamiętam jak się ten podcast nazywał. Ogólnie koleś w tym podcascie był byłym gangusem i jechał po influencerach, że udają gangsterów. Z Gola chodziło o to, że wstawiał zdjęcia na Instagram z byłą żoną jakiegoś gangusa z WWA pamiętam, że później im rolexy kupił za to czy coś takiego.
Edit: widzę, że wyżej
  • Odpowiedz