Wpis z mikrobloga

Niewielu potrafi sprawić, że mam aż takie obrzydzenie do ich osoby. Ta ludzka gnida z „AntyFaktów" pojechała do miejscowości Jacka Murańskiego, czyli Wałcza, aby zapowiedzieć, że odbędzie się tam seria materiałów. Na dodatek jakkolwiek to nie zabrzmi, powiedział, że 55-latek przetrzymuje „bardzo ciekawą rzecz w swoim domu". Ekiert skwitował to stwierdzenie tym, że jeszcze w tym roku zdradzi, co się w domu Murańskiego znajduje, jak już będzie miał stu procentową pewność popartą dowodami. Ma być to coś, co sprawiło, że włosy stanęły mu dęba.

#famemma
Potifara - Niewielu potrafi sprawić, że mam aż takie obrzydzenie do ich osoby. Ta lud...

źródło: AntyFakty

Pobierz
  • 17
@Potifara: Ciało Matiego. I dobrze niech jedzie do Wałcza i nagrywa materiały Prime zmarnowało potencjał Jaculi walkami ze starym wiewiorem i rewanżem z Jóźwiakiem. Jaca musi mieć się na co odpalić a walka z Najmanem coraz bliżej, Ekiert może tylko podkręcić emocje. Na marzec jacula ma być jak bulterier, jak wściekły byk, jak Tommy Lee John’s w ściganym
@D1STR0Y: znalazłem nawet info:
Choć sanepid zapewnia, że proch ludzki nie stwarza żadnego zagrożenia bakteriologicznego, w przepisach naszego kraju nie ma przyzwolenia na przechowywanie urny w jakimkolwiek miejscu poza cmentarzem. Określają to zapisy Ustawy z 31 stycznia 1959 roku o cmentarzach i chowaniu zmarłych. Tak samo, jak ciało w pochówku tradycyjnym, tak też urna z prochami musi zostać umieszczona w grobie ziemnym, murowanym lub katakumbach. Podobnie na tę kwestię zapatruje się
@Potifara: Chłop pokazuje prawde o jaculi który własnego brata na siano potrafił #!$%@?ć ale wykopki mają podwójne standardy i grzechy jaculi przyjmują zaskakująco dobrze w porównaniu z grzechami tańculi czy innego zwyrola