Wpis z mikrobloga

Myślałem o kupnie oświetlenia do tarczy, ale najtańsze znalazłem w okolicy 240 zł i trochę drogo mi się to wydaje
Czy macie jakieś sprawdzone patenty, na przykład z naświetlaczem LED i jak by to można samemu zamontować (tarczę mam na stojaku)?
#dart
  • 13
  • Odpowiedz
  • 1
@Bramborr: Proste i praktyczne, właśnie o coś takiego mi chodziło, dzięki! Z kołem w sumie też niezły patent, ale to już pewnie dużo grzebania
  • Odpowiedz
@dakas oświetlenie z koła jest fantastyczne, tanie i wszystkie pola są równomiernie mocno widoczne bez cieni. Musiałbyś pokombinować jak to przytwierdzić do stojaka tylko. U mnie tarcza wisi, to obręcz z płaskownikiem przykręcone jest do ściany
  • Odpowiedz
@dakas: Takie oświetlenie od góry powoduje nieco cienia na tarczy po wbiciu lotki (dlatego też ludzie stosują te obręcze). Ale poza stosowaniem lampki (lub kilku), kół rowerowych, obręczy czy hula-hop to jest jeszcze parę alternatyw:
- druk 3D - drukuje się obręcz w częściach i potem składa, wzory są za darmo w necie, a może masz kogoś z drukarką i do tego taśmę LED
- płotek ogrodowy - taki giętki,
  • Odpowiedz
@dakas Mission Torus 100, z tymi wszystkimi samoróbkami i ogromnymi oświetleniami dla mnie jest taki problem, że chciałbym zabrać gdzieś tarcze na wyjazd pograć ze znajomymi etc, to weź to woź wszystko.
  • Odpowiedz