Wpis z mikrobloga

Przymierzam się do zakupu redmi note pro 13. Czy xiaomi (a może jakieś marketowe sklepy rtv?) ma w zwyczaju robić jakieś promocje w dniu premiery typu gratisowa opaska czy słuchawki? 9 godzin do premiery, a w sumie teraz bym już klikał na allegro :) Dawno nie kupowałem telefonu (mam redmi 8 pro od premiery) i nie wiem jak to jest z tymi promkami.
#xiaomi #telefony #smartfon #android #rozdajo #zadarmo #cebuladeals
  • 5
@grzegor9: na stronie mi.com masz punkty za rejestracje/dla nowego uzytkownika, poza tym jakies urodzinowe, oraz 1000 punktow dostaje sie za ogladanie premiery tych rn13 punktami mozna w jakims stopniu obnizyc cene.

Swego czasu xioami dodawalo jakies gratisy, ale mam wrazenie ze tylko do serii Mi i przy duzych premierach.

Oczywiscie w PL i tak cena bedzie mocno z dupy (pomijam sens zakupu redmi za taka kase), a najkorzystniej wyjdzie na zachodnich
  • 0
@PurpleHaze: Myślisz, że w tej cenie poco x6 będzie lepszy? Co do peperków to tam nie wrzucają wszystkich promocji, a od dłuższego czasu wrzucają takie badziewie, że patrzyć się nie da.
@grzegor9: nie odpowiem ci co jest lepsze, ja odnosze wrazenie ze seria poco jest bardzo mocno budzetowa i updaty raz sa raz ich nie ma. Strzelam ze gdizes na necie jest juz recenzja i moze porownanie, bo rn 13 juz jakis czas na chinskim rynku jest, w europie chyba od polowy stycznia.
Poco x6 na gorszy aparat. Redmi note 13 pro 5g 8/256 z kuponem urodzinowym, cashback 300 zł i punktami wychodzi 1143 zł. Na pepper dokładnie opisane jest. Note 13 pro 5g nie ma slotu na kartę sd a czujnik zbliżeniowy to "virtual proximity sensor" czyli telefon zgaduje, że jest rozmowa i wyłącza ekran albo i nie.