Wpis z mikrobloga

#famemma Można nie lubić baxtona, można wręcz nim gardzić za całokształt ja osobiscie mam #!$%@? i tyle ale #!$%@? #!$%@?ą wardęgę jako ziomka mieć to boże uchroń, chłop nie rozumie, że może po prostu nie robić żadnych materiałow na swoich znajomych bo są też inni którzy mogą to zrobić i wydać oświadczenie, że ze wzgledu na relacje nie bedzie robił materiału i tyle ale nie #!$%@? #wardegacwel musi robić siano nawet na problemach swoich "przyjaciół" bardziej gardze takim ścierwem ludzkim co za kopiejki wydyma własną matke niż za typem co napisał pare #!$%@? tekstów.
  • 13
@hmmmmm123: Wtedy by było, że "milczał, wiedział nie powiedział". "Społeczeństwo" uważa, że choćbyś nie wiem jak ogromnie bliskiego przyjaciela byś miał to jeśli chodzi o temat pdfski to wtedy automatycznie jak za machnieciem czarodziejskiej różdżki przestajesz tą osobę znać, staje się ona potworem z którym nie miałes nie masz i nigdy nie bedziesz miał do czynienia i takiego potwora/bestię należy wydać choćby nie wiem co(bo inaczej sam takim potworem jesteś a
@unknownledger: no nie do końca, bo jeśli masz z kimś bliske relacje i dasz "OŚWIADCZENIE" że materiał mógłby być stroniczny i lepiej, żeby ktoś inny nagrał materiał to po prostu #!$%@? nie #!$%@? ludziom z którymi chcesz sie ziomkować. Ja #!$%@?, wyobraź sobiem, że Cie ziomek na psy #!$%@?ł, że na czerwonym świetle przejechałeś i ci tłumaczy SORY MORDO KOLESIOSTWO NIE WCHODZI W GRE IDZIESZ SIEDZIEC
@hugoooo: No właśnie o tym mówie, bo moim zdaniem to grubas jest jaki jest ale też nie #!$%@?ł na tyle, żeby go tak #!$%@?ć a przynajmniej oficjalnie nic nie wyszło, więc jak #wardegacwel cos ukrywa to jeszcze wiekszy z niego pet, że broni grubego. Wardęga to szkodnik i tyle.
@hmmmmm123 ja podejrzewam, że zwyrol ten film wypuścił wcześniej, żeby grubaska uratować, przeploszyli światków, ograniczyli możliwości konopskiego. Teraz go wybiela i znowu zaczyna się wspólne zarabianie. Jemu grubas jest potrzebny jak powietrze.
@hugoooo: Nie sądze,nawet w tym materiale wczorajszym widać, jak baxton sie #!$%@? jak #wardegacwel sie usmiecha jak baxton coś mówi, jest zwykłym #!$%@? który czeka na wyswietlenia na #!$%@? znajomych. @jarokoxu niby tak ale #!$%@? jak masz żmije obok która może ci zaszkodzić to starasz się chociaż być miłym, żeby się #!$%@?ł i poszedł walić gruche do OF fagaty.
@Disscord93: Na tyle ile się, z tym mogę zgodzić na tyle zarzutów dziś nikt nie ma, a o czym mówie, że gdyby mój ziomek miał taki zarzut i bym coś wiedział to bym go nie krył ale #!$%@? na pewno nie chciał bym na tym robić siana rozumiesz? Szczególnie, że teraz jakby nigdy nic koło niego się buja.
@hmmmmm123: nie, to nie było "parę zwyrolskich tekstów", tylko budowanie intymnych relacji z co najmniej 3 dziewczynami poniżej 15 roku życia, samemu mając lat 19.

Można #!$%@?ć Wardęgę za sprzedanie się, ale nie trzeba przy tym wybielać baxtona