Wpis z mikrobloga

Po równo 3 latach moje airpods2 mają słabą baterię. W lewej po 15 min w prawiej po 30 min rozmowy wyłączają się. Pomimo tego, że mikrofon jest tylko brany z prawej słuchawki od 2 lat. Z muzyką nie jest wcale dużo lepiej, długo się ładują. Widzę, że wymiana baterii kosztuje 269 zł w serwisie apple ( wydaje mi się, że to dot. 2 słuchawek ). Czy ktoś z was wymieniał baterie w serwisie/airpodsach? Z 1 strony są ok, a z 2 strony zastanawiam się czy nie wymienić ich na coś lepszego. Ale już chyba nic nie związanego z apple.

#apple #airpods
  • 2
  • Odpowiedz
@acpiorundc: iirc nie da się wymienić baterii w airpodsach i w autoryzowanych serwisach „wymiana baterii” polega często na wymienieniu całej słuchawki ale czytałem to dawno temu i w sumie nie pamiętam czy źródło było legitne. A że bateria się zużywa to normalne akurat, nic nie trwa wiecznie
  • Odpowiedz
  • 0
@pekak: zamienników na ali jest sporo baterii do airpodsów. Tutaj jest filmik jak wymienić baterię w w słuchawkach https://www.youtube.com/watch?v=8hit5DIK_b0 dodatkowo widziałem w nieautoryzowanych serwisach wymianę po 170 zł obie słuchawki a na stronie apple jest za 269 zł. Pytam się tylko czy ktoś to robił i czy może dać znać co i jak.

Edit:
w sumie jak patrzę to na ali 2 baterie są za 30 zł z przesyłką więc w
  • Odpowiedz