Wpis z mikrobloga

Zauważyliście jak dużo niemieckich opłacanych trolli z platformy ujawnilo sie w temacie #cpk? Jedna z paru największych inwestycji Polski na lata ???? Z lewa i z prawa ludzie zgadzają sie, ze to musi powstac. Nie dajcie sie omamić.


@chory_krolik: a zauważyłeś jak dużo CPKowych trolli ujawniło się w temacie #cpk od wyborów?
lhotse89 - > Zauważyliście jak dużo niemieckich opłacanych trolli z platformy ujawnil...

źródło: 231832034

Pobierz
@pyra_wykop: Kasa idzie z Niemiec do platformy, a platforma placi trollom. Proste ????. Nie ukrywajmy przecież juz jeden polityk napisał książkę jak walizkami niemcy przewozili kase dla tej partii. Czy tak nie bylo?
@chory_krolik: To, że chcą zaorać to kolejna debilna propaganda pisowców. Tak samo gadali o EJ i co, nagle tamte zarzuty się urwały? CPK ma być poddane audytowi, czego wynikiem będzie opinia dot. zakresu, formy i terminu realizacji projektu. Wcale się nie zdziwię, jak jednym z głównych wyników audytu będzie właśnie odroczenie w czasie CPK, co jest jak najbardziej rozsądnym wyjściem.
@lhotse89: CPK jest opóznione o 10 lat, Lotnisko w Warszawie jest przepelnione a my mamy odroczyć to w czasie. Co za troll ????
Moze tak samo jako elektorwnie atomowa ktora chca przeniesc 15km dalej tylko po to zeby opoznic caly proces o 10 lat. Zastanow sie co piszesz. Rząd powinien zrobic audyt, a nastepnie zrobic wszystko co w ich mocy aby jak najszybciej to lotnisko powstalo
@lhotse89: Kolego, z tego co widzę to udzielasz sie pod kazdym wpisem o CPK, wiec ten wpis jest dla Ciebie idealny. Tak mocno hejtujesz CPK ze nie zdziwie sie jakbys za to dostawal niemieckie pieniadzę. Pozdrów kolegów w biurze
@lhotse89: CPK jest opóznione o 10 lat


@chory_krolik: Opóźnione o 10 lat? Jak dla mnie, rozmawiamy o nim o 10 lat za wcześnie.

@lhotse89: Lotnisko w Warszawie jest przepelnione


@chory_krolik: Bo w telewizji czy na YouTube ci tak powiedzieli? Czy przeczytałeś w sponsorowanym raporcie?

Kolego, z tego co widzę to udzielasz sie pod kazdym wpisem o CPK, wiec ten wpis jest dla Ciebie idealny.


@chory_krolik: Kolego, pracuję
@lhotse89: Kazdy moze napisac 'pracuje w lotnictwie od 18 roku zycia'. Raporty o koniecznosci budowy lotniska obok warszawy siegaja rzadów SLD. Kazdy wypowiada sie pozytywnie za ta inwestycja czy to z lewej strony, z prawej, niezalezni eksperci. Tylko Ty i koalicja obywatleska (niemiecka) wypowiada sie z zupelnie odmienny sposob i spamujesz pod kazdym postem o CPK. To tam smierdzi oplacanym trollem na maxa. Dobrze, ze twitter sie za to wzial bo
Kazdy moze napisac 'pracuje w lotnictwie od 18 roku zycia'.


@chory_krolik: No każdy może, nie oczekuję, że uwierzysz. Jak wątpisz to możesz mnie sprawdzić, ciekawe kto merytorycznie pierwszy się podda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko Ty i koalicja obywatleska (niemiecka) wypowiada sie z zupelnie odmienny sposob


@chory_krolik: Tylko ja? xD No rzeczywiście, zero słów krytyki, same pochlebne opinie xD Chyba tylko w twojej bańce informacyjnej. W
Tylko ja? xD No rzeczywiście, zero słów krytyki, same pochlebne opinie xD Chyba tylko w twojej bańce informacyjnej. W wypowiedzi w Internecie zachwalające CPK wierzysz, bo to na pewno piszą eksperci. Ale w te nieprzychylne to nie, bo to na pewno piszą amatorzy albo Niemcy. W raporty zachwalające CPK też wierzysz, one też są dziełem ekspertów. Ale w raport NIK, krytykujący spółkę CPK nie wierzysz, bo skoro krytykują to pewnie dlatego, że
@lhotse89: Kolego jesli CPK nie jest juz potrzebne, ale od 70lat BYLO potrzebne gdzie sa badania na ktore sie powolujesz? 70 lat raportów > lhotse89 sprzedajacy parówe na lotnisku :)

Nie mow mi, ze siedzisz pod kazdym postem o CPK za darmo i negujesz wszystko bo wyjdziesz na frajera. Po prostu powiedz za ile to robisz
No tak, Ty odnisisz sie do raportu ktorego konkluzja jest taka, ze budowa moze zostac opozniona co jest czyms normalnym w tego typu inwestycjach. Jeden raport 'niedotrzymania terminu' vs setki setki ekspertów od ktorych Ty jestes madrzejszy bo rzekomo 'pracowales od 18 r zycia w lotnictwie'. To, ze siedziales i dawales hot doga na lotnisku nie znaczy, ze byles w zaangazowany w lotnictwo. W tym wypadku Ty jestes wiekszym niedowiarkiem. Wladza musi
@lhotse89: Zero konkretów, zero odpowiedzi na moje konkluzje. Ehhh myslalem, miales byc takim oponenetem. Gdzie sa te badania przeciwko cpk? :(
Co do lotów Warszawy to sa 4 loty na tydzien. Czesto wyprzedane :)

Jak mozna byc taki przeciwnikiem wybudowania czegos w szczerym polu i zagospodarowania tego terenu. Polaczenia całej polski z tym lostniskiem wezlem kolejowym. Normalny czlowiek jest przeciwko wyburzeniu czegoś, ale budowa?

Siedzisz na tagu caly dzien i komentujesz
@lhotse89: Zero konkretów, zero odpowiedzi na moje konkluzje. Ehhh myslalem, miales byc takim oponenetem. Gdzie sa te badania przeciwko cpk? :(


@chory_krolik: Zero? Ślepy jesteś czy co? xD Na którą konkluzję wg. ciebie nie odpowiedziałem?

Czyli najpierw piszesz, że musisz latać przez Niemcy do Seulu. Jak napisałem, że wcale nie - bo mamy loty LOTem, to napisałeś, że nie w ten dzień. Jak napisałem, że są codziennie, to napisałeś, że