Wpis z mikrobloga

Pisaliśmy tu jakiś czas temu o przejęciu waluty z częścią premine ale temat ucichł, myślę że nie będzie już lepszego momentu na takie działania.

@surma miałeś pogadać z yak o takiej możliwości, gdyby to naprawdę doszło to skutku to zebranie odpowiednich osób z wykopu raczej nie stanowiło by problemu. W dodatku nie dość że byśmy mieli FCK(nie z własnej kieszeni) na promocje to nie musielibyśmy się martwić że ktoś nam zrobi miliardowy zrzut podczas podbijania ceny, oczywiście zakładając że premine jeszcze nie poszło na giełdzie. Ktoś ma jakieś pomysły? Kto czym mógłby się zająć?

#fckbankscoin #kryptowaluty
  • 19
  • Odpowiedz
@psposki: planowałem jakiś czas temu ponzi na FCK ale dałem sobie spokój, z drugiej strony na wykopie mamy sporo amatorów takiej zabawy więc jakiś tam początkowy ruch by był, no i wiadomo:

"każde działanie prowadzące do promocji tego coina będzie dobre."
  • Odpowiedz
@wodzu91: chlopaki z blogofinansjery pewnie czekaja z postem o bitcurexie do wtorku takze przyda sie im przypomniec ze istnieje stricte antybankowa kryptowaluta, kazda wzmianka ma sens.

Zawsze chcialem zrobic kryptofundacje. Myslicie ze to ma sens? Skoro nie zbieralbym fiatów to chyba nie trzeba rejestrowac? Chociaz z tym nie byloby wiekszego problemu.
  • Odpowiedz
@wodzu91: W ten weekend planuję odpalić ponzi dla BTC więc FCK niedługo później. Co do tego co za to chcę to "co łaska". Po prostu jak będziesz chciał coś za to zarzucić to przelejesz na ponzi ponad max stawkę to nadwyżka pójdzie jako dotacja. Albo możesz też po prostu pompować ponzi :)
  • Odpowiedz