Wpis z mikrobloga

@maciej-kozien to raczej czasy raczkowania internetu w Polsce, przynajmniej gdzieś do 2000-2001 poza uczelniami to jedyna opcja było wdzwanianie 0202122 i liczenie impulsów. O SDI nieliczni mogli pomarzyć. Poza tym w tamtych czasach fora jeszcze nie były tak popularne, raczej jakieś listy dyskusyjne czy IRC :)
@mentari Zaspokoje twoją ciekawość. W 2010 roku uzyskałem pełnoletność i poszedłem do pracy, przestałem mieć czas na internet, znajomych, zajawki związane z internetem etc. Wolałem w chwilach wolnych iść do teatru, kina czy na kebab z przyjaciółmi czy się #!$%@?ć. Życie internetowe (jakkolwiek by to nie brzmiało) odstawiłem na bok. Wiedziałem że mam problem ze strzelankami typu FPP, więc mając 77 lvl w Amercias Army v2.4 (gra fpp wyprodukowana przez amerykańską armię)
@Notabene: To raczej po prostu wybór aniżeli, coś związane z byciem dorosłym. Ja postrzegam to tak: są ludzie ktorzy byli hardkorowo zajawieni i tacy którzy chwilo wpadli w mode na komputer. Też pytanie czym się zajmujesz ale więszkość ludzi z mojego rocznika ktorzy byli zajawieni na kompy w latach 90 (a takich było wbrew pozorą niewielu, komp w tych latach nie był czymś fajnym z punktu widzenia większości) siedzi teraz w
@Notabene no to dobrze, że tak zrobiłeś. Ale zdrowy pełnoletni człowiek nie ma z tym problemu, tzn z korzystaniem z for internetowych i życiu poza internetem, po prostu byłeś uzależniony
@mentari Nie byłem uzależniony, najzwyczajniej w świecie przestałem mieć czas na cokolwiek. Pracowałem w niewymiarowych godzinach. Byłem zmęczony i wolałem iść spać. Jestem tym ziomkiem do na steamie nie był 12 lat xD