Wpis z mikrobloga

@Uncontrollable24: ja buduje piramidke (odwrotna hehe bo dokladam szorty do stratnej pozycji) i dokladam shorty co 100 pkt :) zobaczymy czy mnie wyjebia czy mam racje. Moim zdaniem Nasdaczi wbil ATH w piatek bo im sie spieszylo. Nic nie pokazywalo tego zeby wbic ATH tak szybko, szczegolnie slabo zachowujaca sie europa i dane ktore nie powinny doprowadzic do ATH tylko raczej boczniaka az do wynikow. Gram long term na moj osobisty
@programistalvlhard: patrzysz że na szerokim rynku nic nie wskazuje na wzrosty a AIowo-krzemowe stocki drylują ATH dzień po dniu bez opamiętania i to one mają największy marketcap w indeksie - lepiej byś wyszedł na szortowaniu niemca albo francuza niż techu
@a-l_d: Na shortch nie ma swapa. Moge trzymac i zobaczymy co sie wydarzy. Jak zalicze bankruta to koncze z graniem raz na zawsze ale mam dobre przeczucie ze bedzie inaczej. Te absurdalne wyceny kiedys zrobia korekte i jak to sie stanie to bedzie 10-15% drop na nasdaczku i na to licze :). Pozyjemy zobaczymy
@programistalvlhard ja ci powiem co się wydarzy, jak będziesz sobie trzymał te S na zerowym swapie, a NQ poleci na 20k i będziesz dosypywal depo: po czasie siądzie ci psycha, a to już są czasem zmiany nieodwracalne, w przeciwieństwie do pieniędzy, które zawsze można zarobić od nowa
@Uncontrollable24 ty to piszesz na serio? bo ja już się od dłuższego czasu zastanawiam, czy to nie trolling.

#!$%@?, typie, ja to pisze w kontekście tego, ze pisałeś miesiąc temu, ze zaczynasz zarządzać ryzykiem i kończysz z hazardem, po czym wyskakujesz z pozycjami typu full depo short na zagraniu identycznym jak wieźli cię rok temu, albo co lepsze, #!$%@? się w longi/shorty na NATGAS po dużych ruchach na walorze, a później jak
@maniek74 tamto było hazardowe zagranie tutaj jest mała pozycja swing dołożę dopiero na 1.8$ i później jeśli by doszli to na 1.6$ więc nie wiem o co tak mnie czepiasz. Wejścia full depo wywalam od razu jeśli widzę jak nie idzie w moją stronę ¯_(ツ)_/¯
@Uncontrollable24 ja serio bym cię pochwalił, jakbyś napisał, ze zamknąłeś nawet kilka stratnych pozycji z rzędu, ale w 100% trzymałeś się wcześniej obranej strategii i uciales strate na poziomie wcześniej zaplanowanym, ale dalej widzę małpę, która świadomie lub nieświadomie, wybiera najbardziej zmienne walory, aby złapać duży ruch i odrobić wcześniej przepalone depo, przecież granie na NATGAS po takich dużych spadkach to jest czysty hazard, ocknij się
@Uncontrollable24 sam fakt, ze wchodzisz full depo short w rosnącego Nasdaq, świadczy o tym, ze nic nie wyszło z planów które tu ogłaszales, ze teraz na sztywno zarządzasz ryzykiem, #!$%@? się w hazard i jeszcze może to do ciebie nie dotarło
@Uncontrollable24 i sam robisz wyryw o pozycji, wiec się nie dziw, ze ktoś je komentuje, tym bardziej, ze trochę czasu straciłem na przełomie roku, pisząc z toba na ten temat w jakiś starych wątkach, a wytrzymałeś 2 tygodnie i dalej małpa style, ale w sumie fakt, szkoda już strzępić na to ryja, kolejny łebek który #!$%@?ł się w hazard i jeszcze tego nie ogarnia, elo ( ͡° ͜ʖ ͡°