Wpis z mikrobloga

34 + 1 = 35

Tytuł: Terapia
Autor: Sebastian Fitzek
Gatunek: kryminał, sensacja, thriller
Ocena: ★★★★★★★
ISBN: 9788324174324
Wydawnictwo: Amber
Liczba stron: 312
Motyw lekko wyświechtany, a zakończenie dość łatwe do przewidzenia - mniej więcej od połowy książki podejrzewałam o co chodzi. Niemniej jednak totalnie mi to nie przeszkadza. Są motywy, które niczym odgrzewany kotlet psują smak, a są takie co można powielać, powielać i powielać, a nigdy się nie nudzą. Tutaj główną zasługę trzeba przypisać stylowi autora. Książka jest napisana w tak wciągający sposób, że aż trudno się oderwać. Rozdziały są krótkie, praktycznie każdy zakończony jest suspensem. Czułam się trochę jakbym czytała Dana Browna. Pomijając wartką fabułę w tej książce, to po prostu wszystko trzyma się tutaj kupy. Dzieją się dziwne rzeczy ale nie za dziwne. Czytelnik jest wprowadzany w błąd ale nie do przesady. Myślę, że jest tutaj odpowiednia dawka wszystkiego co w połączeniu daje nam solidną, dobrze napisaną i ciekawą historię.

Z tą przewidywalnością to trochę kłamałam bo o ile na rozwiązanie głównej zagadki wpadłam dość szybko to w tej pozycji jest jeszcze jedna, która mi umykała aż do samego końca. Także nawet w przewidywalności można znaleźć zaskoczenie.

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

#bookmeter #ksiazki #kryminalbookmeter #sensacjabookmeter #thrillerbookmeter
Owieczka997 - 34 + 1 = 35

Tytuł: Terapia
Autor: Sebastian Fitzek
Gatunek: kryminał, ...

źródło: 902903-352x500

Pobierz