Wpis z mikrobloga

Po ostatnich wydarzeniach mających miejsce w na Raszei. Chciałbym, aby jasny stał się fakt że nie mam zamiaru już dłużej się zajmować zarządzaniem streamem.


POWODY
Nagonka medialna oczywiście nie była mi obojętna i miała wpływ na moją decyzję. Dużo większy wpływ miał brak współpracy ze strony chłopaków. Jest to główną przyczyną większości problemów które doprowadziły do tego jak jest. Aktorzy po prostu myślą, aby się tylko napić, wypalić, zjeść oraz się wyspać. Nic innego nie ma dla nich znaczenia.
Ostatnim powodem jest to, że w każdej chwili do mieszkania może zostać wpuszczona dowolna osoba, która może zrobić wszystko. W takim wypadku nie ma sensu inwestować czasu, chęci i pieniędzy.

KONGO
Mógłbym na wiele sposobów prostować narracje kreowaną przez osoby mi nieprzychylne.
Notorycznie dochodzi do sytuacji, gdzie widzowie są wprowadzani często w błąd. Potem mi zarzuca mataczenie lub ukrywanie faktów.
Dla przykładu poruszę temat skradzionego dysku i rzekomy fakt, iż komputer cały czas był sprawny. Na niektórych zdjęciach widać, że komputer leżał odpięty i rozbebeszony na fotelu. Dlatego z mojej perspektywy po prostu nie działał. Nie brałem pod uwagę tego, że niektórzy złodzieje potrafią być tacy ułomni. Niestety miałem związane ręce, ponieważ nikt nie chciał podłączyć i sprawdzić czy komputer działa.
Ostatnio pojawiły się opinie że sabotuje streamy. Nie rozumiem tego zarzutu, gdyż nie mam w tym żadnego celu. Takie działanie uderza w całą społeczność, a nie tylko w kongo. Oczywiście nie pałam do nich sympatią, lecz nie jest to powodem do sabotowania streamów. Chciałbym zaznaczyć, że nie podoba mi się sposób w jaki działają m.in. leakowanie danych, szantaż, zastraszanie, fałszywe oskarżenia, itd..

STRONA
Zamierzam dalej prowadzić stronę https://raszei.live/. Dodatkowo pragnę zauważyć, że nie jest to jedyna strona oferująca oglądanie transmisji.
Każda osoba zainteresowana oglądaniem streama może wejść na preferowaną przez siebie stronę. Dlatego, jeżeli ktoś nie ufa stronie to zapraszam na stronę prowadzoną przez niezależną społeczność https://freeraszei.site/.

PODSUMOWANIE
Przez dłuższy okres czasu dość mocno odcinam się od Raszei. Czego poniekąd społeczność ode mnie wymagała. Skutkiem tego podczas transmisji lub jej braku pojawiały się głosy, abym tym się zajął. Bez względu na to co zrobię nie zadowolę wszystkich.
Osobiście już jestem zmęczony tą całą otoczką, która powstała. Dlatego chciałbym, aby osoba nie związana z żadnym obozem przejęła pałeczkę nad transmisją. Jeżeli nikt się nie znajdzie do prowadzenia streama, to zostanie tak jest w tym momencie.

Pozdrawiam wszystkich widzów oraz kongowców.

P.S nie pisałem tego przez żadne AI ???? #danielmagical #raszeilive #raszeiteam #patostreamy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TryAgain96: Czyli jednak nie usuwasz się w cień? W sumie to twoje jedyne osiągnięcie życiowe, brak władzy nad menelami to brak Velci na nocnych rozmowach xD Jak to było "Twój głos mnie uspokaja" xD Nie umiesz złożyć zdania złożonego, a na dole dopisek ze to nie AI napisało te wypociny xD
  • Odpowiedz
@TryAgain96: "nie chcę być już włodarzem ale nie oddam streama ludziom którym #!$%@?łem go wcześniej przez wbicie na raszei i podmianę dysku przez co mam lęki i nie mogę spać bo oni mogą zrobić to samo dziś"
discordowej wojny ciąg dalszy
DALEJ
  • Odpowiedz
@TryAgain96: Modek tak szczerze to #!$%@?ście tym że były takie osoby jak, LukiCuki co cały czas psuł dymy, zamawianie robakom cały czas tego co oni chcą co doprowadziło do tego że mają przez to #!$%@? bo co jak przecież i tak nam dacie to po #!$%@? mamy się starać. Jakby robaki nie były tak rozpieszczane i dostawy wódki, papierosków nie były by cały czas a aktorzy by nie byli tacy
  • Odpowiedz
@mariusz-paaa: nie wiem kto to LukiCuki, ale jeśli masz na myśli to że za @TryAgain96 były ciągle dostawy, to cię zaskoczę, bo cały czas tak było że mówione jest by nie wysyłać przez jakiś czas to i tak się znajdzie jakiś jeleń, cuckold meneli który i tak wyślę na złość, więc tutaj nie ma znaczenia kto włodarzował bo za prawie każdego kończyło się w ten sposób przy próbie suszenia
  • Odpowiedz
@Alvarez17: LukiCuki czyli tak zwany skrzat. To prawda że nie tylko włodarze zamawiali ale przez włodarzy była większość dostaw tak naprawdę bo jak chcieli burgery albo kebaba to juz była dostawa. Chcieli wódke skrzat już zamawiał.
  • Odpowiedz
@mariusz-paaa: no właśnie to jest chu jowe bo o ile jedzenie rozumiem , tak ten nadmiar wódy kończy się tym że rokin już nauczony tym że ktoś na pewno wyślę to wyłącza streama po dostawie
  • Odpowiedz