Wpis z mikrobloga

Siemanko. Chcę w nastepnym tygodniu kupić słuchawki dokanałowe do Nexus 4. Od 6 czy 7 lat używałem Sennheiser CX150 i się już wysłużyły. Jeśli chodzi o muzykę to głównie elektroniczna: drum n bass, dubstep, trance, house, progressive electro ale również trochę rocka czy metalu, ale to zdecydowanie w mniejsze ilości. Według mnie CX150 miały przytłaczający bass, tak że mocno zakrywały reszte pasm(vocal). Dlatego zależy mi na tym aby ten bass nie był aż tak przytłaczający abym mógł dobrze usłyszeć treble czy też vocal. W moich poprzednich słuchawkach, nie da się ukryć denerwował mnie plączący się kabel oraz słabej jakości kątowy jack pewnie przez to że był gumowy albo przez to że się po prostu zużył. Cena to 150zł-200zł. Oczywiście zależy mi też na tym aby były komfortowe i nie wypadaly podczas biegania - czy moze tutaj pianki comply t400 stykną?

Rozejrzałem się troche i znalazłem kilka modeli, jak uważacie które by mi najbardziej przypasowały?

SoundMagic E10

a-Jays Three

Brainwavz M1

JBL J-22

NuForce NE-700M/X

Brainwavz M2

Mój smartphone ma na wyjściu jacka moc ok. 20-30 mw.

#muzyka #muzykaelektroniczna #sluchawki #kupujzwykopem #cokupic #audio #pytanie #pytaniedoeksperta #dzwiek #mp3 #flac #audioboners
maxver - Siemanko. Chcę w nastepnym tygodniu kupić słuchawki dokanałowe do Nexus 4. O...
  • 16
@maxver:

SoundMagic E10 - w miarę ok będzie

a-Jays Three - te będą w miarę ok ale ucha to one się nie trzymają za dobrze więc bieganie z nimi odpada

Brainwavz M1 - za mało basu

JBL J-22 - nie znam

NuForce NE-700M/X - najlepsze do twojej muzyki ale kabel tak cienki że urwiesz podczas biegania

Brainwavz M2 - nie wiem