Wpis z mikrobloga

@lentor: ja gram od wesji 2.1 bodajże, cały ten czas welkin i BP, oraz genesis cristals przy resetach kupione prawie wszyskie, bo podwójne, ale to praktycznie jedyna gra w jaką gram od 2 lat
@lentor: nic, grałem prawie od początku, pierwszy ever banner był chyba z ventim to mnie ominął, ale potem był banner klee i pamiętam że w ostatni dzień bannera robiłem achievementy żeby mieć na jeszcze jedną rolkę i ją zdobyłem czego do dziś żałuję bo jej kit jest okropny xD

mondstadt i liyue wymaksowane
inazuma mnie przetyrała zagadkami i elektrycznymi DoTami z dupy i moja noga więcej tam nie postanie
sumeru było
@lentor: Aż całe 0 złotych i bardzo mnie to cieszy, bo nic mnie dzięki temu nie trzyma przy tej grze więc będzie mógł poleciec uninstall kiedy psycha siądzie przy kolejnym przeklikiwaniu questów (ʘʘ)
@lentor: 0(zero). Za to oszukałem system i sobie gram na przemian na dwóch kontach AR60 aby mieć więcej postaci 5* i nawet konstelacji do nich. Abyss 36* na obydwu wchodzi lekko co znaczy, że wydawanie kasy w tej grze jest zupełnie zbędne.
  • 0
Dolarów?? $? K? I find it hard to believe. No to Cię czyni zwycięzcą tego "plebiscytu". ....Bogacz, kurde... :)