Wpis z mikrobloga

@nietak7: Uff, właśnie skończyłem oglądać ten wywiad, dzięki za przypomnienie. Bosak jak zawsze w kapitalnej formie i lewacka dziennikarka próbująca go zagiąć i narzucić mu swoją narrację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Xefirex - @nietak7: Uff, właśnie skończyłem oglądać ten wywiad, dzięki za przypomnien...
@jankes83

- Demokratyczna Koalicja przejęła władzę

Cieszczę się niesamowicie, że mamy zmianę i powiew zmian.No ale jakby pis rządził to też demokratycznie by zdobył władzę mimo że byłby to zamordyzm. Wiem, że może się to niektórym nie podobać ale to by dalej była demokracja.

- Pisowcy są rozliczani

To najlepsze co mamy od wielu lat :)

- Konfederosja jest rozbita

Nie wiem w sumie jak, ale to oczywiście wasza "demokracja" ; )
No ale jakby pis rządził to też demokratycznie by zdobył władzę mimo że byłby to zamordyzm. Wiem, że może się to niektórym nie podobać ale to by dalej była demokracja.


@Szokatnica: Nie, nie była. Ostatecznie pis sfałszował wybory prowadząc propagandę przy pomocy publicznych mediów
Nie, nie była. Ostatecznie pis sfałszował wybory prowadząc propagandę przy pomocy publicznych mediów


@jankes83: Zgadzam się, walka nie była równa i przyjmuję Twój punkt widzenia, że można to traktować jako fałszowanie wyborów.
@matt-pitt:

co mają obecne partie rządzące do rozporządzeń poprzedniego rządu?

To, że głosowali razem z pisem za lockdownami, które przyczyniły się do zamykania firm.

podaj jeden biznes, który zamknęła ówczesna opozycja

,,Aż 2125 przedsiębiorstw ogłosiło niewypłacalność w 2021 r. – podaje ubezpieczyciel należności Coface w rocznym raporcie. To o 71 proc. więcej niż rok wcześniej i jednocześnie najwyższy poziom od początku badań, czyli od 1997 r.''
QuisUtDeus - @matt-pitt: 
 co mają obecne partie rządzące do rozporządzeń poprzednieg...

źródło: 2024-01-20 171049

Pobierz
To, że głosowali razem z pisem za lockdownami, które przyczyniły się do zamykania firm.

@QuisUtDeus: gdzie głosowano za lockdownem? Konkretnie, podaj ten przepis czy podstawę prawną, którą przegłosowali.

Jestem pewien, że nie znajdziesz, bo takie coś nie istnieje. Rząd wprowadzał lockdown rozporządzeniami a ówczesna opozycja chciała wprowadzenia stanu wyjątkowego na co PiS się nie chciał zgodzić ze względu na termin wyborów