Wpis z mikrobloga

Pytanie do mirko-narciarzy czy snowboardzistów ( śmigam ona obu mocno średnio, skręcam i hamuje), którzy zwiedzili już parę ośrodków u nas. Szukamy z żoną gdzie jest najdłuższa trasa niebieska, w sensie, że nie przerywana czerwoną czy czarną. Chodzi nam o to, żeby z 4km zjechać sobie samą niebieską. Widzę, że szczyrk sumarycznie ma najdłuższe ciągle trasy niebieskie i to wygląda najlepiej. Białka Tatrzańska chyba odpada bo nie dość że najbardziej oblegana to jesszcze trasy po 1km niebieskich maks. Dzięki za wszelkie sugestię. W zeszłym roku spróbowałem czerwonej na Słowacji i o mało się nie zabiłem, także unikam XD

#narciarstwo #snowboard
  • 4
Chodzi nam o to, żeby z 4km zjechać sobie samą niebieską


@betonowysedes: Nie wiem czy gdziekolwiek w Polsce znajdziesz tak długi zjazd niebieską trasą. Jeździłem na kilku stokach w Wiśle, w Szczyrku i na Jaworzynie Krynickiej. W Wiśle to chyba Nowa Osada najbardziej przypadła mi do gustu ale to taka czerwono-niebieska trasa, w porządku jest też trasa na Skolnitach. No i taki krótki stok Klepki - to dobre na 2h poćwiczyć
@1001001: dzięki kolego. Dopiero 5tego się gdzieś wybieramy i właśnie patrząc po trasach i długości Szczyrk mi się wydaje najdłuższy niebieski. Nie mniej chyba w na początku lutego wszędzie będzie dużo ludzi.
@betonowysedes: Jak będziecie na tygodniu od poniedziałku do piątku to jeszcze względnie te kolejki są do przeżycia. A w godzinach obiadowych robi się po prostu luźno. Jako, że to ferie to będzie też pewnie trochę jakichś szkółek narciarskich itp. na stoku a tych radzę omijać jak najszerszym łukiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Choć z drugiej strony to skoro jesteś jeszcze początkujący to może warto pojeździć gdzieś za
@1001001: znaczy się początkujący tak mega to też nie, po prostu nie jeżdzę ślizgiem tak technicznie, tylko delikatnie pługiem. Noi mam ciężką dupe 120kg więc jak jest duże nachylenie to momentalnie łapie taką prędkość że ciężko mi się skręca i się super męczę. Na pewno mam technikę do poprawy ale frajda i tak jest tylko właśnie kwestia żeby nie było stromo. Wtedy na lajcie sobie śmigam. Nie chce też skasować jakiegoś