Wpis z mikrobloga

Marcoń dzisiaj wyjątkowo się znęcał nad omnadrenowym prokuratorem. Na sam koniec jak Szczelina latał zagrzany po tym studio to myślałem że mu głowa wybuchnie. Natan mam nadzieję że jak już będziesz w tym UFC to znajdziesz 2 razy w roku czas na jakiegoś Fame'a czy Clouta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#famemma
  • 9
  • Odpowiedz
@imargam_2137: Chyba oglądaliśmy inny program. Tam wyjątkowo nic się nie działo. Jakieś nudne telefony Talerzyka czy Trenera Mirka po czym jak zaczęły sie dymy to skończyli live hahah
  • Odpowiedz
@Panczo23: ale ludzie nie cenią Natana za to jak się bije tylko za dymy. Logiczne jest ,że cweliga wygra co nie zmienia faktu, że to co robi Natan na konfach i f2f to złoto xd
  • Odpowiedz
@Panczo23: we freakach głównie masz urojenia i ironie nie wiem co to za argument. Kto chce merytorycznej rozmowy niech sobie odpali debate profesorów na Uniwersytecie. To nie ten adres. To tak jakbyś od SouthPark oczekiwał jakiegoś głebszego przesłania(jak wiadmo, że chodzi o rozrywke)
  • Odpowiedz
@pawelswd: dokładnie xd mam wrażenie, że wiele osob oczekuje od FF czegoś więcej niż rozrywki na najnizszym troglodyckim poziomie, mało tego będą jeszcze wchodzić w dyskusję , kto charakterny, a kto farmazon :))
  • Odpowiedz