Wpis z mikrobloga

"chińscy naukowcy stworzyli w laboratorium zmutowany szczep koronawirusa. Według informacji przekazanych przez zespół pracujący w laboratorium w Pekinie nowy wariant atakuje mózg i powoduje stuprocentową śmiertelność wśród modyfikowanych genetycznie myszy. Co więcej, przyznają, że istnieje „ryzyko przeniesienia wirusa na ludzi”. (https://geekweek.interia.pl/nauka/news-zmutowali-koronawirusa-uszkadza-mozg-i-powoduje-stuprocentow,nId,7274885)

Podobno już w przyszłym tygodniu będzie dostępny na Temu i Aliexpressie. Pytasz - ale po co miałbym kupować śmiertelnego wirusa? Ano dlatego, że ma być tani i freeshipping ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chiny #koronawirus #pandemia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@the_good_guy: słyszałem o tym i mam szurpozytywna teorie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Amerykanie wiedząc o tym opracowali koronkę która panowała w latach '20-'22 jako formę szczepionki przeciw temu chińskiemu który miał być użyty jako broń biologiczna.
  • Odpowiedz
@the_good_guy:

nowy wariant atakuje mózg i powoduje stuprocentową śmiertelność wśród modyfikowanych genetycznie myszy.


to są laboratoryjne myszy, słabsze niż te zwykłe. Ciekawe w jaki sposób zarażali te myszy.

Ja bym nie brał takiego artykułu na poważnie. chciałbym najpierw zobaczyć badanie .
  • Odpowiedz