Wpis z mikrobloga

  • 0
@Tata_Kasi Z reguły to człowiek kuszony przez Szatana niszczy drugiego człowieka, a jeśli chodzi o chorobę to ciężki temat... na pewno w żadnym cierpieniu nie można dopatrywać się złej woli Boga, On jest źródłem Nieograniczonego Miłosierdzia i nie ma w nim nawet krzty zła. Myśli oskarżające Boga o zło płyną od demona. Ja to poznałem, tej miłości Boga doświadczy też każdy człowiek, aby przed śmiercią. Kiedyś bym pomyślał, że to jakieś nawiedzone
  • Odpowiedz
@Damian9393: Bóg jest okrutny, wydaje się że sprawia mu satysfakcję cierpienie ludzi. Najbardziej krzywdzi tych najsłabszych, kopie leżących.
Potem wymaga poświęceń i dawania pieniędzy księdzu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tata_Kasi Takie rzeczy to sprawa Szatana. Niedorzeczne jest czasem zachowanie człowieka kuszonego przez niego. Ja też byłem jego nieświadomym komandosem przez lata, wyrządziłem sporo zła najbliższym i się buntowałem przeciw światu, teraz pokutuję. Bóg nigdy nie wyrządził najmniejszego zła, wszystko co stworzył jest dobre, można powiedzieć, że to Szatan wymyślił zło buntując 1/3 aniołów przeciw Bogu, zło przegrało i zostało strącone do piekła. Od tej pory demony ogłupiają ludzi i podsyłają myśli
  • Odpowiedz
Takie rzeczy to sprawa Szatana.


@Damian9393: czyli Bóg jest słabszy od szatana, nie jest w stanie mu przeciwdziałać.
W takim razie więcej sensu ma modlić się do szatana, skoro od niego więcej zależy.
Dzięki za uświadomienie mnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Tata_Kasi Sarkazm to broń Diabła. Do niego lepiej sie nie modl, bo on niszczy swoich "wyznawcow". Zycie to nie zart, tylko ciagla walka duchowa. Bóg jest wszechmogący i daje kazdemu czlowiekowi czas na nawrocenie, bo wie, ze jestesmy slabi, grzeszni. Kto zwraca się do Szatana, czeka go wieczne piekło, jak sie nie opamieta. Diabły zostały przepędzone z Nieba po buncie i od tej pory buntuja ludzi przeciw Bogu. A czemu Bóg im
  • Odpowiedz
Zycie to nie zart, tylko ciagla walka duchowa


@Damian9393: nie twierdzę że życie to żart. Jedynie że wiara nie jest dla każdego. Wiara wymaga podporządkowania się, uznania że niektórzy ludzie wiedzą jak masz żyć i mogą Ci kazać żyć według ich rozkazów.
I są ludzie którym to pasuje, cześć społeczeństwa chce żeby ktoś nimi kierował.
Ale jeśli ktoś potrafi myśleć za siebie, to nie bardzo
  • Odpowiedz
  • 0
@Tata_Kasi Życie zgodne z Dekalogiem to prawdziwa wolność, człowiek rozsądny znajduje w nim mądrość. Tak zwana wolność oferowana przez Diabła to trujące owoce, pokusy wabiące do lochów. Wielu ludzi się budzi dopiero z dna, Boże miłosierdzie jest w stanie podnieść z każdego upadku. Świadectwa tych ludzi, w tym mnie, powinny być przestrogą dla każdego, by odciąć się od grzechu jak najszybciej, aby nas nie opanował. Współczesny świat oferuje jakieś milion dróg do
  • Odpowiedz