Wpis z mikrobloga

@Zabomen_2: Ja tam go lubię, potrafił bez ogródek powiedzieć że jedzenie od Gesslerowej to przepłacone gowno, I ładnie wyjaśnił januszy biznesu na jarmarkach, którzy sprzedają jedzenie najgorszego sortu po astronomicznych cenach.
  • Odpowiedz
@Zabomen_2 Postać tego grubego mnie #!$%@?.
Kolorowemu smakuje - grubemu też.
Kolorowemu nie smakuje - grubemu też nie.
Kolorowy powinien raz zjeść i jakby mu smakowało, to powiedzieć, że #!$%@? i żeby gruby spróbował. Gruby by zjadł i pewnie by powiedział, że gówno. I wtedy Książulo cały na miało mówi, że kłamał i że jednak kebab zajebisty. Ale wiadomo, że tak nie zrobią, bo im się to nie kalkuluje.
  • Odpowiedz
@NiluKlejnot: Ale raz tak było, że ksiazulo coś zjadł a gruby w międzyczasie poszedł do kibla czy po coś tam. Jak wrócił to wziął gryza i powiedział prawie to samo co ksiazulo wcześniej xD całość była beż cięcia więc jestem w stanie w to uwierzyć
  • Odpowiedz
@Zabomen_2: ksiazulo spoko, puszczam se czasem w pracy na drugim kompie i tak leci w tle, ale faktycznie jego przydupas do #!$%@?, typ powtarza słowo w słowo jeszcze bardziej niż ulfik dla boxdela. Nie wnosi nic do odcinków.
  • Odpowiedz
@Zabomen_2: jego stare filmiki jeszcze jako kolorowy vlog to tak, ale teraz znormalniał i jest spoko. Oby robił swoje i trzymał się z daleka od reszty influ
  • Odpowiedz