Wpis z mikrobloga

#totalwar albo człowiek się zestarzał i zgłupiał albo komp za bardzo oszukuje.
na trudnym daje sobie radę bez najmniejszego problemu, aż za łatwo jest ale jak włączam grę na b trudny to już ledwo daję radę jestem atakowany z każdej strony i nie daje rady tego zwalczyć, bo za słaba ekonomia i wojsko. Ostatnio odpaliłem #shogun2tw i nigdy nie miałem przerwy na b trudnym bo komp atakował mnie całymi stackami armii gdzie ja ledwo uciulalem jeden stack bieda armii, a na trudnym nawet się nie na myślę
  • 5
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@frytaa tak samo w starszych tytułach czy nowszych gdzie komp ma takie busty a moi minusy że nie daje rady, a na trudnym to z palcem w dupie
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Karl_Tofel czuje się jak na legendarnym z tym b trudnym, wystarczyło by trochę bardziej to zbalansowac bo jak przetestowałem legendarny to zauważyłem z różnic brak minimapy i brak zapisów ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@frytaa w starszych tytułach te buffy są mniej odczuwalne na polu bitwy a bardziej w kampanii. W nowych niestety słaba jednostka wroga może sprać Twoja elitę na legendarnym. Shogun 2 nie wybacza błędów i czasami bardzo ciężko jest się rozrastać.
  • Odpowiedz