Wpis z mikrobloga

Tyle sprzętu dostać od innych państw a Ukraina dalej wojny nie wygrała co za marnotrawstwo.


@120_Dni_Sodomy: I to walcząc z przeciwnikiem, który przegrywa dzień w dzień od prawie dwóch lat, a dodatkowo nie ma broni, amunicji i żołnierzy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
I to walcząc z przeciwnikiem, który przegrywa dzień w dzień od prawie dwóch lat, a dodatkowo nie ma broni, amunicji i żołnierzy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Szinako: To i tak lepiej niż rosja. rosja walczy z przeciwnikiem który nie ma ludzi i front jest pusty oraz zdobyla 2 msc temu awdijwke która nadal jest Ukraińska.
  • Odpowiedz
rosja walczy z przeciwnikiem który nie ma ludzi i front jest pusty oraz zdobyla 2 msc temu awdijwke


@Yurakamisa: Niezłe copium.

To i tak lepiej niż rosja


@Yurakamisa: No wiadome. Według mnie największym sukcesem Ukrainy było wejście na Krym do końca wiosny i odbicie Bachmutu do końca roku. Ukraina jak coś zapowiada to to robi a nie jak Rosja.... A nie czekaj xD.
  • Odpowiedz
z przeciwnikiem który nie ma ludzi


@Yurakamisa: Nie ma ludzi? A kilka wioch wokól Awdijiwki od miesięcy odpiera szturmy RUS. Tam maszynka mięsna pracuje na całego XD
  • Odpowiedz
Nie ma ludzi? A kilka wioch wokól Awdijiwki od miesięcy odpiera szturmy RUS. Tam maszynka mięsna pracuje na całego XD


@56632: Szinoko gówner i inni tak twierdzą że Ukraina nie ma już kim walczyć. Ja to myślę że tam rosjanie sami się mordują i z jakiegoś powodu nie mogą dojść do okopów po stronie Ukraińskiej
  • Odpowiedz
I to walcząc z przeciwnikiem, który przegrywa dzień w dzień od prawie dwóch lat, a dodatkowo nie ma broni, amunicji i żołnierzy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Szinako: przecież reaktywny pancerz z mobików to wasza specjalność. Nikt nie mówił że wam ludzi brakuje. Na mięsne szturmy żaden z was nie bałby się własnej babci wysyłać,
  • Odpowiedz