Wpis z mikrobloga

@NihilistycznyFemboy Nie uczy się, przynajmniej w normalnych szkołach. Akurat niedawno czytałem ten temat w podręczniku do religii, teoria ewolucji czy Wielkiego Wybuchu są tam opisane jako teorie naukowe, stworzone dzięki obserwacjom naukowców - w przeciwieństwie do Księgi Rodzaju czy bezpośrednio opisu stworzenia świata, które traktować można tylko i wyłącznie jako pisma religijne, a nie dosłowne opisy przeszłości.

@lordgrievous W sumie na Śląsku Cieszyńskim też jest trochę prptestantów, ale mam nadzieję iż są
@NihilistycznyFemboy: generalnie i do nauki i wiary trzeba mieć pewien zdrowy dystans. Jedni twierdzą, że życie powstało od tak z dupy, drudzy że za sprawą dziadka na chmurce. A dla przeciętnego Kowalskiego i tak te hipotezy nie mają żadnego praktycznego zastosowania w jego życiu.
@NihilistycznyFemboy: a skąd się biorą gimboateiści,


@LifeReboot: zacznijmy od tego że nie jestem ateistą tylko nihilistą

że ewolucja to jedna z najlepiej udowodnionych teorii


Z faktów naukowych? I nawet ją zaobserwowano na żywo w Uk

kiedy dalej ewolucja nie potrafi wyjaśnić skąd się wzięła świadomość?


To zupełnie nic nie zmienia w tym co pisałem nadal to jest jedna z najlepiej udowodnionych teorii naukowych mamy tysiące jej przykładów

Dalsza część twojego
Nie uczy się, przynajmniej w normalnych szkołach


@Jerry664: zobacz wyżej masz zdjęcie z polskiego podręcznika do religii

które traktować można tylko i wyłącznie jako pisma religijne, a nie dosłowne opisy przeszłości.


to już zależy od tego jak interpretujesz Biblię