Wpis z mikrobloga

@LabiryntDauna: w USA czarny jest postrzegany jako biedny, bez pieniędzy. Większość białych dziewczyn nie chce się wiązać z czarnymi. Jest ich dużo i nie są egzotyczni. To że tu czy tam znajdziesz przykład białej która chce czarnego nie zmienia faktu że większość białych kobiet chce białego faceta. Co więcej, większość latynoski i azjatek też chce białego.
Czarny kojarzy się z biedą
@Tata_Kasi: coś mi się wYdAjE że masz mocno nie zaktualizowane dane
bo w mojej ocenie czarni w USA to jest obecnie szlachta (wyolbrzymiajac i mówiąc na skróty)

mało tego.. spotkałem się w internecie z takim przeświadczeniem które rzekomo miałoby funkcjonować w ju es ej
że mężczyzna może zostać wręcz odrzucony z racji że: nie jest wystarczająco czarny/ciemny XD
@LabiryntDauna: czarni są na ogół wyżsi, maja wieksze c,#!$%@?, i maja wiecej testosteronu dlatego sa bardziej dynamiczni i bardziej muskularni

w dzisiejszych czasach prawie kazdy bialy fembot chce mokebe i taka jest prawda (zwlaszcza p0lki)
@lukiwach997: Femboty nie mają nic do gadania
Czarni po prostu przepędzają białych/odgradzają ich od własnych samic
wierzę że nawet w głębi Femboty mogą preferować białych samców na ojców swoich dzieci
a to że Femboty mają aż tyle do gadania to jest jakiś nowoczesny wymysł propagandy LGBT/feminizmu czy czegoś tam nwm
w mojej ocenie czarni w USA to jest obecnie szlachta (wyolbrzymiajac i mówiąc na skróty)


@LabiryntDauna: wiem że może się tak wydawać oglądając newsy i tiktoki. Nie dziwię się że tak to odbierasz, bo to jest przekaz który jest promowany. Ale ja mam swoją wiedzę z lepszego źródła; mieszkałem w USA 20 lat, co więcej oglądam tv, filmy i internet produkowany dla publiki amerykańskiej (bo jest po prostu bardzo dobry)
Podam
@Tata_Kasi: Czarnoskóre kobiety zostały według badań(lol) i internetu okrzyknięte najbrzydszą formą ludzką na ziemi
#!$%@? mnie obchodzą słowa zakompleksionej kobiety

Wszyscy widzą gdzie leży dzisiaj prawda
do niczego mnie nie przekonasz
chociaż chyba nawet się nie starasz (no bo jak)
do niczego mnie nie przekonasz


@LabiryntDauna: dzięki za to stwierdzenie, bo rzeczywiście chciałem cię przekonać że dynamika rasowa w USA jest inna niż w Polsce. Wiem że nie masz racji bo widziałem jak to jest na własne oczy, ale skoro wolisz wierzyć w swoje teorie co nic nie poradzę.
czarni są na ogół wyżsi, maja wieksze c,#!$%@?


@lukiwach997: to nie jest tak do końca. Rasa czarna to jest rasa największych ekstremalnosci.
Najwyżsi ludzie na świecie są czarni, ale najniżsi też są czarni (Pigmeje)
z waszej wymiany zdań wynika że czarny jest do rozpłodu a biały do odchowania dzieciaka.


@Kebab_po_browarze: nie zgadzam się. Powiedz mi gdzie są te wszystkie murzyńskie dzieci? Dlaczego w takim USA gdzie murzyna masz w każdym miasteczku, nadal białe kobiety rodzą białe dzieci? Dosłownie do dziś się rodzą białe dzieci? Skąd?
@Tata_Kasi: W czasach antykoncepcji to że czarni ruchają białe kobiety nie jest jednoznaczne z tym że one będą skore urodzić im dzieci. M.in stąd

Co Ty mi starasz się #!$%@?ć gościu
Degrengolada społeczna jest widoczna gołym okiem

@Kopytnik_1 Ciebie to już poznałem i Pfff
Co Ty mi starasz się #!$%@?ć gościu


@LabiryntDauna: już nic, bo zauważyłem że nie przyjmujesz nowych informacji. Przyjmujesz tylko to co potwierdza to w co już wierzysz.
Ale co tam, to wszystko i tak nie ma znaczenia.