Wpis z mikrobloga

@Sandrinia: Ja zrobiłam wywar z rozmarynu, goździków i imbiru (zalać wodą, gotować z 5 minut pod przykryciem i zostawić na noc do naciągnięcia) dodałam do tego jeszcze 100% naturalny olejek eteryczny rozmarynowy z zielarskiego i tym psikam skórę głowy 2x dziennie i robię sobie masaż ^^'
Mam sporo baby hair, ale jem też drożdże, więc nie wiem dokładnie czego do zasługa xd
@Sandrinia: Słyszałem, że dobra dieta wpływa na jakość włosów. Wiesz.. odpowiednie odżywienie zapewnia niezbędne składniki odżywcze potrzebne do utrzymania zdrowych, mocnych i lśniących włosów: białko, witaminy, minerały no i ogólnie ''bogata'' dieta.

A podobno śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, bo ma za zadanie zapewnić ci energię na cały dzień, wiec proproś tego twardziela o lepsze sniadania.
Jeszcze lepsze ok prosze
  • 1
@thewoodpecker: między innymi dlatego ostatnio jadam dużo warzyw, ryb, jajek, twarożków. Odpowiada mi taka dieta, czuję się lekko, zdrowo i zrobiła mi się bielsza cera, czyli w zasadzie wyrównał się koloryt skóry, bo z trądzikiem zwyciężyłam dzięki koreańskim kosmetykom. Włosy też mam ładne, ale chcę dłuższe, no i jednak zdecydowałam się na ten rozmaryn - rewelacja, w ciągu miesiąca urosło mi 2 cm włosów, gdzie wcześniej miały problem urosnąć 1 cm
@Sandrinia: Widziałem ostatnio tik toka pani profesor z uczelni wyższej. Był o tym, że ludzie z pierwszego roku, przed zajęciami mylą ją ze zwykłym uczniem, a potem są mega zdziwieni.

No i w sumie wyglądała jak 20 latka. Powiedziała, że to dzięki botoksowi. Nawet bym nie powiedział, że ma botoks, bo to mega naturalnie wygląda.

taki pro tip dla ciebie ok, bo ty widze ze chcesz ladnie wygladac