Wpis z mikrobloga

#policja #dolek #polska #panstwo #przegryw
Nie dziwię się, że małolaty wołają JP100%
Ja trafiłem na dołek bo kupiłem telefon na portalu aukcyjnym, kradziony (nie wiedziałem o tym).
1. -Musimy pana zatrzymać, idzie pan do "czołgu"
2. Przejmuje cieć od "czołgu", zabierają mi buty, spodnie, wszystko oczywiście oznaczają i do depozytu
3. Cieć czołgowy "policjant", ma górę od munduru, krótkie spodnie i ... klapki kubota, a cieciówka wygląda jak melina
4. Za mną stoi 2 funkcjonariuszy, trzymają ręce na broni, cieć każe mi się rozbierać przy nich, ściągać gacie, po czym kucnąć, w między czasie zagląda mi z bliska do dupy oO. Mogę się ubrać, ale nie mogę wziąć spodni i butów.
5. Dostaję od ciecia śmierdzący moczem koc, drugi policjant odprowadza mnie do celi i na odchodne mnie kopnął do niej. Przy okazji darł mordę i klnął.
6. W celi ostre światło, drewniany kloc "do spania" i otwarte okno na wysokości 3 metrów i -10 w listopadzie
7. Co jakiś czas wołam by zamknęli to, zero reakcji, w końcu przychodzi i mi #!$%@?ł
8. Do toalety nie można, zero reakcji na dzwonek i stukanie
9. Nad ranem zaczęły szczekać psy (mają tam budy dla nich), przyszedł cieć i mi p%$##!?nął bo "obudziłeś psy", ciekawe...spałem wtedy.
10. O 8 rano wypuszczenie do kibla i na powrót do celi.
11. Zero informacji przez następne 24h, wypuszczenie do kibla dopiero o 8 rano następnego dnia, okno otwarte
12. Przeziębiony, spizgany, śmierdzący jak cap od koca. O 10 przychodzi jakiś gość i daje bułkę z konserwą, zero wody (z kibla nie pozwalali bo kran zepsuty).
13. O 13:00 przesłuchanie i dowiaduje się, że złodziej już siedzi od 24h, ale komendatowi nie można przerywać urlopu i zwolnienie podpisał prokurator. Przy okazji przy przesłuchaniu przez kryminalnego spadło coś z biurka, zaczął drzeć mordę do mnie, że mu to potrącą z pensji bo to unijne i że mnie #!$%@?.
14. Wracam na cieciówkę po rzeczy, ubrany wychodzę i do ciecia "a przepraszam to gdzie", na co odpowiedź "#!$%@?"
... i my na ten gówno j#!@ny twór, zwany Państwem Polskim płacimy podatki..
Od tamtej pory nienawidzę tego systemu, państwa, rządu, struktur. Wiecie co? Gdyby Niemcy napadli teraz na Polskę, pokazałbym kierunek na Warszawę.
  • 16