Wpis z mikrobloga

Wykopki są tak tępe i łatwo nimi manipulować czy to tylko moje wrażenie?
W wątku o podniesieniu cen przeglądów do 500 pln największy ból dupy i problem w tym wszystkim to to że Ukraińcy nie muszą robić przeglądów wjeżdżając do Polski. W sumie tak jak Polacy nie muszą jadąc na Ukrainę czy do Chorwacji ale #!$%@? tam.
Polak może pić szczochy byle sąsiad jadł gówno.
#polacy #przemyslenia #ukraina #wojna #bekazprawakow #bekazkonfederacji
maszfajnedonice - Wykopki są tak tępe i łatwo nimi manipulować czy to tylko moje wraż...

źródło: 31d

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: tak samo bardziej rusza Polaków że jakaś ukraińska baba się pchała w kolejce a jakiś typek nachlal na mieście niż to co tam się dzije, ja się przejechałem na rodakach pod tym względem. Najlepsze ze jestem pewien że tak samo by uciekali jak ukriancy gdzie by tylko mogli, a o to się ma do nich główna pretensje. Jedno fjutinowi wychodzi to podniecanie kompleksów, w skali 2-5 lat to jednak łatwo
  • Odpowiedz
@Wilczynski: sugerowanie ze to nie jest ogolna narracja ze "a ukraincy to i tamto, swiete krowy" xD

z tymi przegladami to tez smiech na sali, polak moze sobie wjechac na naszym przegladzie dieslem z wycietym dpf i egr, na chinskim gwincie i czarnymi szybami do niemiec bez problemu, gdzie tam diagnosta na badaniu przy przyciemnionych tylnych szybach potrafi zapytac o atest folii bo nie podbije, albo o certyfikat legalnosci kazdej nieseryjnej
  • Odpowiedz