Wpis z mikrobloga

Co oznacza szacunek do widzów? Kiedyś Sylwester przejechał się po Sobótce i zabrał z rynku słynnego śp. Bizona. I co dostaliśmy? Wybitne show i jeden z najlepszych strimów tego serialu. Walka o kołdrę między Bizonem i jego kochankiem pedałkiem Leszkiem to coś wybitnego. Potem mieliśmy jeszcze 2 strimy z Bizonem, było już nudniej, ale był ktoś nowy. I co? I został legendą tego strima oraz nieświadomie wygenerował Roczowi sporo kasy. Przecież duża część wjazdów na Leszka to te o Bizonie, ta sytuacja z kołdrą sprawiła, że ktoś wymyślił równie legendarne już "śp. Pedał". I to był szacunek do widzów. Przy takich zarobkach kupienie najtańszego złoma do dowożenia/odwożenia lumpów to groszowe sprawy, sprawa jednego strima. Trzeba jeszcze mieć tylko prawko do tego, a wybitny wizjoner strzegomiański je (kolejny raz) stracił...

Szacunkiem nie było to, że wystawiał Parobka który ciągle opowiada te same historyjki z życia z Kaczorem + sz.. j... dz... p... i pruje tą mordę. Do tego tytan intelektu Ruski, który tylko gada "Ruski nie jest szefem", "Ruski nie polewa", "Pozdrawiam Wojewódzkie", "Anitka pozdrawiam Cię". I siedzi i sępi wódkę a potem idzie spać i ma w pi... strima. A że w wakacje była Helga, Ciapek? Trafiło się ślepej kurze ziarno, bo oni kiedyś odpalili strima ze swojej nory i tak ich poznał i tak jechał na tej znajomości aż do teraz. Waldemar to dla mnie żadne dymy (wiem, niepopularna opinia), bo typ też #!$%@? ciągle to samo.

Nawet Parobek prosił żeby Bystrzak PODAŁ mu swój telefon to on zadzwoni po Jeża. Sylwester NIC nie musiał robić, a byśmy mieli aktora dodatkowego. Ale po co. Kto to widział żeby do domku do strimo... przepraszam - DO SWOJEGO LOKUM sprowadzać lumpów. Bo urządził się tam elegancko. Na jednym ze strimów jak przesunął kamerę widać było łóżko oparte o ścianę (najprostsza rama drewniana, coś takiego), więc urządził tam sobie gniazdko. Nie byłoby w tym nic złego gdyby nie to, że do k... nędzy to miał być domek do strimów i dymów. W domu przeszkadzali Pani D. więc tam powinni robić nawet najgorszy chlew a Srocz powinien jedynie dowozić alko i znikać, proste.

Ale nie, po jego powrocie na strimy zaczęły się wywody o kryptowalutach, polityce, inwestowaniu, prawie, konstytucji i ustawach, wyborach, wojnie na Ukrainie, nawet kiedyś był wywód nt. rzezi... uwaga - wołomińskiej. Najlepsze było jak opowiadał widzom, że pieniądz to tak naprawdę cyferki i że banki nie mają tych pieniędzy fizycznie xD Mówił to tak podnieciony jakby odkrył jakąś wielką tajemnicę i przekazywał ją widzom. A takie rzeczy wiedzą gimnazjaliści. Nie byłoby w tym nic złego, że chłop się interesuje wieloma rzeczami, nawet dobrze, ale niestety JEGO poglądy zawsze były nad poglądami innych (jak to dobrze ktoś na tagu napisał ostatnio). Nie było dyskusji, tylko tradycyjny język strzegomiański "dobra, zamknij p... co ty możesz wiedzieć, na gówno papu mówisz". Ktoś uważał Putina za mordercę? Nie jeden wyłapał bana na czacie po tym jak wdał się w dyskusję z Sylwestrem.

No i jeszcze na koniec - ekipa moderatorów. Szczególnie właśnie Foksik, która na czacie również jak z kimś dyskutowała, to nie było mowy żeby ktoś inny miał inny pogląd. Zaraz zaczynały się docinki, awantury i banowanie. Bo wiedziała, że jest pupilkiem Sracza, bo wysyłała po 50 zł co strima + jej facet ramsztajn dowoził wódkę gdy brakowało. Więcej honoru od benzyniary miał pies pawliks, który jak mówił Sylwester "zabrał mu moda, ale chciał potem dać, to pawliks już nie chciał".

O donejtach i ich skipowaniu już nie będe się rozpisywał bo wszystko o tym zostało już napisane na tagu. Aczkolwiek to też składowa Tkoczowego chamstwa i pogardy dla widzów. Widzów których tak naprawdę nienawidzi, bo dostał ostro po bani i dziś to dla niego tylko źródło dochodu. Albo i nie, bo możliwe, że to już finito i napisy końcowe.

#bystrzaktv #patostreamy
  • 6
  • Odpowiedz
@OnKujajor91: pierwszorzędnym błędem jest poświęcaniu tylu uwagi temu wioskowemu przygłupowi. fajnie się wypowiadasz i go punktujesz, ale po pierwsze, nic to i tak nie da, a po drugie: no mi by było szkoda czasu. gość się skończył i to dawno temu
  • Odpowiedz
  • 0
@BykPokutny: @sokalx jesteśmy na mikroblogu, coś w rodzaju forum dyskusyjnego gdzie ludzie piszą a inni czytają. Byku Pokutny jeśli nie masz ochoty pisać/czytać to tego nie rób, nikt Ci nie każe. Przecież sam piszesz na tagu Szczocha, jeszcze teraz się chwalisz, że po banie wróciłeś xD więc czego się rzucasz? 33 lata wywołały u Ciebie aż trzy "iksde"? Zabawne w #!$%@?. Ale się uniosłeś, oddychaj :) I nie odpisuj bo nie
  • Odpowiedz