Wpis z mikrobloga

  • 3
@rolnik_wykopowy nie no świetnie dobrze że dziś w robocie nie mam wiosek bo wiem co by się działo. #!$%@?ę nie ma bardziej depresyjnej pory roku jak zima cały rok człowiek tyle stresu nie ma co przez #!$%@? śnieżek
  • Odpowiedz
  • 1
@rolnik_wykopowy nie no świetnie jedź na rybną co przystanek tyrkotka skracasz trasę dostajesz zjebe że kiedyś to hurr durr ikarusy dojeżdżały kiedyś to byli kierowcy nie to co dziś a idź z tym białym #!$%@? zima jest fajna jak siedzisz w domu z piwkiem i ja oglądasz.
  • Odpowiedz
@Lardor: kuźwa, gadasz jakbyś jedyny miał pracę xD Ja normalnie pracuję w zimę i jak jeden dzień popada, to przeżyję. Ważne, żeby później był mróz i śnieg się trzymał. O depresję przyprawia deszcz, błoto i #!$%@?ńska wilgoć, jak to ma miejsce w ostatnich latach. Śnieżne zimy są piękne.
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: O to to to. Wczoraj nawet myślałem sobie o tym słynnym Blue Monday i doszłem do wniosku że data BM jest źle wybrana- teraz jest przyjemny chłodek, śnieżek, dni coraz dłuższe, no po prostu pięknie i optymistycznie. Ten niebieski poniedziałek powinien być jakoś późną jesienią, gdy jest ciemno jak skurczybyk, szaro, wilgotno i paskudnie xD
  • Odpowiedz
  • 3
@rolnik_wykopowy gada tak bo jest kierowcą któremu niedajboże powinie się noga to się cały internet zesra i stare baby na przystankach, więc myślę że ma pełne prawo do narzekań.
  • Odpowiedz