Wpis z mikrobloga

@Metodzik: wołam bo jesteś ogarnięty w temacie darmowych gier. Czy istnieje jakiś serwis który rozdaje czasem gry na #android? Swego czasu upolowałem Carmageddona i czasem sobie w niego pogrywam na "posiedzeniu" a fajnie by było mieć nieco więcej takich grywalnych klasyków. Oczywiście szanuję Twój czas i nie namawiam abyś kolejną listę tworzył ale może coś podpowiesz gdzie szukać takich perełek.

Z ciekawostek, o ile oczywistym jest, że zakupiona gra jest przypisana do konkretnego konta o tyle zaskakuje mnie to, że na tym samym telefonie, na drugim koncie widnieje jako niedostępna. Inne aplikacje wręcz mają shadowbana. Są widoczne na jednym koncie, można je zainstalować (czyli kompatybilne z wersją androida) a na drugim nie widać ich wcale. Przez to nawet nie wiem co mnie omija, ale, czego oczy nie widzą tego sercu nie żal.
#darmowegry #gryzadarmo
europa - @Metodzik: wołam bo jesteś ogarnięty w temacie darmowych gier. Czy istnieje ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 8
Są widoczne na jednym koncie, można je zainstalować (czyli kompatybilne z wersją androida) a na drugim nie widać ich wcale. Przez to nawet nie wiem co mnie omija, ale, czego oczy nie widzą tego sercu nie żal.


@europa: Ale taki sam telefon?
Czasami jest tak, że z jakiegoś powodu dana apka jest na dany telefon niedostępna. Zauważyłem to na telefonach- prywatnym i służbowym. Nie wiem z czego to wynika bo nie
@europa: Czasami wrzucałem jakieś darmowe gry na androida i os, ale były to jakieś pojedyncze przypadki raz na kilka miesięcy. Wiem, że widziałem gdzieś na reddicie temat z darmowymi grami na androida/os. Osobiście przestałem wrzucać wpisy o tej tematyce, bo zainteresowanie było strasznie małe. Tak samo, jak przestałem pisać o darmowych grach z Amazona.
@europa: moze drugie konto nie jest zweryfikowane jako doroslego? Gra jest Pegi 18, a ogolnie to warto sprawdzic na apk mirror bo nie wszystkie apki sa wypuszczane na wszystkie architektury plus maja ograniczenia jesli chodzi o wersje androida. Na przyklad glupia apka do generowania kodów. Google Authenticator to chyba jeszcze na 4.x bedzie dzialal, natomiast Microsoft powprowadzal powiadomienia i lokalizacje takze minimum chyba 7 lub 8 andek jest wymagany.
@Xianth2: jedyny sposób jaki znalazłem na to aby podejrzeć to czego nie widać to dostęp do sklepu google przez niezalogowaną przeglądarkę za VPN bo dla różnych krajów też stosuje filtry. Też mnie to niezmiernie irytuje ale ponieważ większość nie protestuje to powoli idziemy coraz bardziej w kierunku skrajnej komercji.
@pigmaster żadne nie jest zweryfikowane. To pierwsze jest za to o wiele starsze bo to moje pierwsze konto na google które założyłem