Wpis z mikrobloga

Dopiero teraz nadrobiłem wczorajszą galę.
Mam wrażenie, że ta ulana nasterydowana klucha, czyli FAS zwany Łukaszem Magicalem przegrałby nawet z Olejnikiem, gdyby walczyli 1vs1. Przecież to jest chyba niemożliwe żeby trenować prawie ROK czasu i być tak nieskoordynowanym ruchowo. Zero jakiejkolwiek dynamiki i szybkości w poruszaniu się i zadawaniu tych ciosów. No po prostu kompletny anty-talent z kondycją na 30 sekund. Ale widziałbym go w starciu z kimś takim jak rafonix. Szkoda tylko że pewnie do tego nie dojdzie.
#danielmagical
#famemma
#primemma

Kto wygrałby w walce Łukasz Magical vs Rafonix?

  • Łukasz "Fas" Magical 28.7% (88)
  • Jednostrzałowiec Krasucki 71.3% (219)

Oddanych głosów: 307

z1x2c3 - Dopiero teraz nadrobiłem wczorajszą galę.
Mam wrażenie, że ta ulana nasteryd...
  • 8
  • Odpowiedz
Ogólnie jak ktoś przegrywa z Ciosem vel Unikiem Adrianem to wiedz, że wojownik nawet jak na freaki żaden;) Dodatkowo jakby walczyli tak 1 na 1, każdy z każdym, to patrząc na ich walki, wygrałby Czarny Polak. Najwięcej miał z walki, 2 na 1, a i tego Puszbarbera też byłby w stanie położyć. Pech jego to fakt, że do pary wylosował fatalnie, choć Lasik i tak jak na niego się poprawił.
@z1x2c3:
  • Odpowiedz
Przecież to jest chyba niemożliwe żeby trenować prawie ROK czasu i być tak nieskoordynowanym ruchowo. Zero jakiejkolwiek dynamiki i szybkości w poruszaniu się i zadawaniu tych ciosów


@z1x2c3: Mówisz o mrugale, czyli o "człowieku" który wzorem swojego brata wali w nos co drugi dzień jak nie co dzień.... (był wątek na wykopie nawet, że dilluje) po drugie, tak zwane sprawy prywatne, tzn obżeranie się mcd, i unikanie treningów tam jest pewnie
  • Odpowiedz