Wpis z mikrobloga

#wojna Jaki macie plan na lata 2030-2035? Pewnie wtedy mniej więcej Rosja wjedzie do Polski i trzeba będzie stąd #!$%@?ć(oczywicie uciekać przed wjazdem rosyjskiego wojska). Ja osobiście zbieram gotówkę, na razie mam 20 tys. euro i 20 tys. dolarów - trzymam w solidnym sejfie w domu. Myślałem jeszcze o #kryptowaluty i może jakieś #zloto w małych sztabkach?

Plan jaki mam to generalnie aby jak najdłużej móc żyć nie korzystając w kont bankowych, telefonu, Internetu. Mam dodatkowo także obywatelstwo Niemieckie więc mam nadzieję że będzie mi łatwiej na niemieckim paszporcie.
  • 34
@uzytkownik_wykop_pl mówisz o tej samej Rosji która od 2 lat nie jest w stanie zająć skorumpowanej, kiepsko przygotowanej Ukrainy która nie jest w żadnym znaczącym sojuszu jak UE czy NATO? Przecież oni nie zdobyli nawet 20% kraju i mają regularne problemy z zaopatrzeniem prawie wszystkiego.

Powiedz mi jak taki kraj miał by być w stanie walczyć z nowoczesna, dobrze wyszkolona armia Polski wspierana przez całe UE oraz NATO? Oprócz tego że to