Wpis z mikrobloga

Nie ma to jak złomowanie vikopowiczów nadających z piwnicy, co walki widzieli tylko na frikach oglądając z restreama xD wykopowi eksperci punktacji MMA, co chwilę fajnie się punktowało tutejszych speców, co obejrzeli 9 gal MMA...
Freak MMA... xDDDDDD Gość poleciał na bana, ktoś coś chętny na dyskusje?( ͡° ͜ʖ ͡°)

#famemma #primemma
ThiZ - Nie ma to jak złomowanie vikopowiczów nadających z piwnicy, co walki widzieli ...

źródło: obraz_2024-01-14_004832249

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@ThiZ: o #!$%@? ale go wypunktowałeś złomowanie takie wielkie ze aż szkoda się nie pochwalić mamy tutaj EKSPERTA od punktacji w mma :D
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Maqnez: no, super ironia, tylko szkoda, ze takich ekspertów, z pewną siebie manierą było z 30, cały tag nie wie jak się punktuje MMA i będąc totalną januszerką nie znając się nic na MMA, komentują coś stanowczo, bo im się wydaje lepiej xD bo nawet nie wiedzą w sumie czemu ktoś miałby wygrać

zezłomowałem dziś tak z 10+ wykopków, co chwilę złomuję w sumie, z nudów, bo fajnie się obnaża brak
  • Odpowiedz
@ThiZ: Mogło być ich nawet 130 i co z tego uważasz ze ty jedyny wiesz jaki był słuszny werdykt walki bo sie znasz i nikt inny nie ma prawa powiedzieć swojej opinii szczególnie że w mma takich walk gdzie zdania są podzielone jest masa

powiedz mi jakie masz podstawy ze tak śmiało nazywasz wszystkich januszerką skąd ta twoja wiedza się wywodzi

zezłomowałeś dziś 10 wykopków nie no stary otwieraj szampana dopiero
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Maqnez: Nie, jakoś pod walkami UFC nie ma takich podzielonych zdań, gdy walka jest tak prosta do punktowania. Opinią nie jest pisanie, że coś jest wałkiem, stanowczo, chyba jest różnica, nie? Co innego jakby napisali, no wydaję mi się, że to wałek + najlepiej dodanie, że ALE NIE JESTEM EKSPERTEM, czy coś, a tu 3/4 osób co pisało, że Kapela powinien wygrać, robiło to pewną siebie manierą, wyśmiewając sędziów, że jak
  • Odpowiedz
@ThiZ: Tak myślałem oglądasz gale mma od kilku lat i uważasz ze pozjadałeś wszystkie rozumy a kręcę sobie bekę z Ciebie przez sposób w jaki napisałeś pierwszy post gdybyś go napisał tak jak teraz to najwyżej dałbym plusa a co do cringu to cringem bardziej bym nazwał właśnie wrzucanie screena jak to "patrzcie wyjaśniam januszy co się nie znają"
  • Odpowiedz
@ThiZ kto używa jako argumentu porównania do ufc jest tęgą pała życiową niegodna ani chwili by cokolwiek tłumaczyć "moja prawda jest mojsza".

Nienawidzę kapeli, ale też mam mieszane uczucia co do werdyktu, bo mimo osobistych powódek nie jestem stronniczy.
  • Odpowiedz
@ThiZ: ekspercie 30 letni co z domu nie wychodzi i analizuje walki ufc, spłakałeś się po konstruktywnej krytyce i nie mogłeś sam sobie poradzić więc zgłosiłeś mnie. uwierz #!$%@? wbijam w tego bana, bo wykop to nie moje całe życie. i co jednak miałem racje w 2/3 rzeczy które napisałem poprawa wyniku prezes fen wygrywa pieski szczekają dalej a po tym jak dostałem bana nagle coś piszczysz do mnie przez ten
  • Odpowiedz