Wpis z mikrobloga

Powiem tak. Dawno się tak dobrze nie bawiłem podczas samej gali. Za całokształt daję 8,5/10. Mam nadzieję, że padł rekord PPV

Dużo rzeczy do poprawy np. niezatrudnianie prostytutek, pałkersonów z inklinacjami pedofilskimi i ich przydupasów jak Jonasz, trybsonów, ruromów i czynszów, którzy nikogo nie obchodzą i wzbudzają tylko pogardę. Nie wypada też nie skomentować oczywistych wałków przy werdyktach. Chyba sędziowie z czerwonego smoka punktowali.

Soroko oczywiście do #!$%@? albo do turnieju misfitów.

Poza tym super i myślę, że była to gala na równi pierwszej edycji.

#famemma
  • 2
  • Odpowiedz
@christian-huygens: zapomniałeś o komentatorach. Jeszcze tego Tomka da sie zniesc, ale ten drugi byl slaby. Przyznam, ze najlepiej bawilem sie na samym początku, jak grubemu pękły plecy i realizator to pokazał to śmiałem się jak głupi do sera :D później już było tylko gorzej. Mimo wszystko jestem fanem od 1 edycji i liczę, że w końcu doczekam się gali idealnej :D
  • Odpowiedz
@LesnikNaMiescie: Komentatorka mocno przeciętna, ale żadna organizacja nie ma tego ogranego na dobrym poziomie. A już wolę słuchać leśnych dziadków niż lizodupów kaniowskiego, turskiej i bubańczyka. Gala bardzo dobra i cieszę się, że wspieram Prime od samego początku xD
  • Odpowiedz