Wpis z mikrobloga

Czy ranga w DR ma wpływ na dobór przeciwników w innych trybach?

W ostatnich miesiącach nie miałem czasu na grę w Division Rivals i kisiłem się ciągle w 7 lidze. Przez ten czas w innych trybach szło mi nadzwyczajnie dobrze: kwalifikacje pewne 8-2, drafty do 3-4 zwycięstw, w mistrzostwach 11 zwycięstw grając na luziku wszystkie mecze pod rząd w jeden dzień w ograniczonym czasie.

W tym tygodniu awansowałem do 3 ligi w DR i mój dzisiejszy bilans w mistrzostwach to 0-4, gdzie ostatnio zazwyczaj robiłem na początku 8-2.

#fut
  • 3
@Bo-Brownik nie wiem czy to prawda, ale np w fut champions jest naliczana ranga na podstawie zwycięstw. Tzn wygrywasz 1 mecz masz np 1 pkt i wtedy Ci dobiera przeciwnika z 1 bilansem punktowym. Wygrywasz + 1 czyli masz po dwóch meczach 2pkt. Trzeci mecz przygrywasz wtedy -1 punkt i tak dalej. Ale! Jak zrobisz rq to bilans Ci sie nie zmniejsza. Tylko po skończonym meczu. Dlatego warto dogrywać do końca.
@Bo-Brownik Nie, ranga DR nie ma wpływu na dobór rywala w innych trybach, opowiem na swoim przykładzie.

Gram w 1 lidze, kwali do fch zamykam zazwyczaj bez porażki, draftów mam rozegranych 11 i 10 wygranych. Nie jest to możliwe, że trafiam w tych trybach na graczy z mojej dywizji, bo też czuję często ze gram na totalnych noobkow.

Co do dobierania rywala w LW - w fifie 22 jak wchodził ten nowy