Wpis z mikrobloga

#autodetailing #samochod

Cześć, pytanie do speców od auto-detallingu - mam porysowane od buciorów drzwi od auta. Jak się najskuteczniej tego pozbyć? Samo czyszczenie nie pomaga. Jakiś skuteczny preparat? Czytałem o metodzie z opalarką, ale nie bardzo mam gdzie podłączyć się z kablem (takie życie mieszczucha).
edon - #autodetailing #samochód

Cześć, pytanie do speców od auto-detallingu - mam po...

źródło: rysy

Pobierz
  • 6
via Wykop
  • 0
Okej, czyli żadne pasty, czernidła, itp nie pomogą? Nie są to głębokie rysy, no ale są. No to faktycznie zostaje kupić opalarkę i pojechać na weekend na Mazury ;) Wiadomo, mógłbym też oddać na jakiś car detalling, ale skasują pewnie jak za zboże, a to jedyne miejsce które wymaga odświeżenia - reszta auta mimo 3 lat na karku jest w środku praktycznie jak nowa.

btw. polecicie przy okazji jakąś fajną chemię do
@edon: Do bieżącego przetarcia ADBL Interior QD - fajny quick detailer, delikatnie myje i odświeża, nie tłuści, jest w porządku. 99% osób po nim powie 'wow ale czysto!" xD
Intensywniej? ADBL Interior Cleaner (dobrze, delikatnie) albo jakiś APC w małym roztworze (ostrożnie! Można sobie sprać napisy jak za mocny zrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale umyjesz wszystko), na to potem ADBL WOW Interior czy jakoś tak jako