Wpis z mikrobloga

Pora na mój wykopowy coming out.
W przyszłym tygodniu zaczynamy promocje jubileuszowej gali Fame 20 która jest dla mnie bardzo ważna. Ostatnie miesiące pokazały, że wykop pełni istotną rolę w świecie freaków więc pora zakopać topór wojenny i przyznać się kto stoi za tym kontem.
Nie spodziewałem się, że przez 6 lat nikt tego odkryje tym bardziej, że wysyłałem wam znaki a jednak myliłem się.
Boxdel nigdy nie zniknął z wykopu, usunięte zostało konto @BOXDEL ale sam Boxdel był a raczej jestem tutaj cały czas.
Nie pomyliliście się, z tej strony Michał. Wiem, że macie mi wiele do zarzucenia i jestem tutaj #!$%@? ale wszystko wyjaśnię w najbliższych dniach. Cała sprawa z pandorą nie do końca wyglądała tak jak została oficjalnie przedstawiona. Zarzuty przedstawione w filmie Sylwka czy wyrzucenie mnie z Fame było zaplanowaną akcją, odegrana dla dobra sprawy.
W momencie kiedy ruszymy z promocja wszystko zostanie wyjaśnione w filmie a w przyszłym tygodniu na kanale Fame odbędzie się specjalna konferencja prasowa z wyjaśnieniami w tej sprawie.
Jeśli macie pytania zadawajcie śmiało w komentarzach odpowiem na wszystko. Powiedzmy że to mój dobry gest na początek potencjalnej współpracy.
#famemma
  • 35
  • Odpowiedz
@meemphis11: Nie wiem czy powinienem odpowiadać, bo nie chce urazić Wojtka ale jak mamy zaczynać na nowo to nie mam innej opcji.
Wbrew temu co wielu o mnie myśli, nie zaglądałem jej w spodnie. Słyszałem plotki jakie krążą, posiada ona kilka cech harakterystycznych dla mężczyzn.
Osobiście wydaje mi się, że tak ale nie ma 100% pewności. To jest prywatna sprawa Wojtka i jej dlatego nikt nie naciska. Wojtek jest szczęśliwy i
  • Odpowiedz
@GibolXD: Broniące kogo? Mnie?
To były osoby powiązane z federacją. Na mnie jak i federacje wylała się masa syfu. Jak wspomniałem dla dobra sprawy nie mogliśmy wcześniej powiedzieć jak wygląda sytuacja ale też trzeba było podjąć jakieś działania wizerunkowe.
  • Odpowiedz