Wpis z mikrobloga

Heh. Poczynając od podstawówki i przedszkola życia rzucało wam wyzwania, takie ataki na Pearl Harbor, na które należało odpowiedź podczas socjalizacji. Ktoś był w czymś lepszy od ciebie to trzeba była go przezwyciężyć podwójnie. Życie to gra konkurencyjna ale ludzie to hierarchiczne małpiszony(szczególnie kobiety) co się non stop mierzą wzrokiem, porównują kto jest lepszy, bardziej modny, silniejszy i ma lepsze to i owo. Jeśli siedzimy na tym tagu to wnioskuje, że właśnie przegraliśmy ten wyścig zbrojeń, zawody, zmaganie mocarstw. It's over, tylko ideologia chłopska albo inne jakieś buddyjskie itd. albo walka póki dychamy tylko trzeba sobie uświadomić, że to walka konkurencyjna z innymi małpami.
#przegryw #przemyslenia
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Hermeous_z_Urantii: To masz filozofię julki za przeproszeniem bo to one twierdzą, że np. makijaż to robią dla siebie itd. Jak przemyślisz swoje życie to dojdziesz do tego, że to czego chcesz jest zależne od tej całej reszty a nie że sam dla siebie, wszystko jest w kontekście, w tle.
  • Odpowiedz
@Bonapartysta z całym szacunkiem ale dalej pan #!$%@?, żyje sobie sam, niezależnie, robię sobie przerwę w pracy na pare miechow bo taki mam kaprys i #!$%@? wyścig szczurów. Po #!$%@? mam sie #!$%@? z całym światem jak mi ostatecznie nic to nie da. Sukces daje satysfakcję - nie szczęście
  • Odpowiedz